طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آذر 1394 - 08:26
هیج محدودیتی برای همکاری شرکت ها با ایران وجود ندارد

دات نیوز؛ معاون وزیر نفت با اشاره به نامه نگاری اخیر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا با سفارت خانه های این کشور، اعلام کرد: در این نامه وزیر خارجه آمریکا تاکید کرده هیج محدودیتی برای همکاری شرکت ها با ایران وجود ندارد.

وزیرخارجه امریکا دستور لغو تحریم‌ها را صادر کرد
به گزارش «دات نیوز» و به نقل از روزنو، امیرحسین زمانی نیا معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت جزئیات نامه نگاری و مکاتبات جدید "جان کری" وزیر امور خارجه آمریکا با سفارتخانه ای این کشور را تشریح کرد.
 زمانی نیا با اشاره به نامه نگاری اخیر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا با سفارت خانه‌های این کشور در سراسر جهان، تصریح کرد: در این نامه وزیر خارجه آمریکا تاکید کرده هیچ محدودیت و مزاحمتی برای شرکت‌های علاقه مند به همکاری با ایران در چارچوب برجام ایجاد نکنند.
 شرکت ملی نفت ایران قصد دارد در صورت لغو تحریم در مرحله اول تولید و صادرات روزانه نفت خام ایران را حدود 500 هزار بشکه در روز افزایش دهد و از این رو مذاکراتی با کشورهای سریلانکا، آفریقای جنوبی، یونان، اسپانیا، آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا و برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی به منظور فروش نفت انجام گرفته است.
رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه در صورت لغو تحریم ها بلافاصله تولید و صادرات نفت ایران 500 هزار بشکه در روز افزایش می یابد، تاکید کرده است: مشکلی برای فروش و بازاریابی 500 هزار بشکه نفت خام وجود ندارد.

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان