طراحی سایت
تاريخ انتشار: 28 آذر 1394 - 09:00
واکنش استاندار بوشهر به اظهارات یک اصلاح طلب؛

دات نیوز؛ استاندار بوشهر در پاسخ به سوال خبرنگار سپاس در خصوص توهین برخی مدیران به اعتقادات مردم، تاکید کرد:هیچ مدیر دولتی به اعتقادات مردم توهین نمی کند و اگر مدیری به اعتقادات مردم توهین کند با او برخورد خواهد شد.

اگر مدیری به اعتقادات مردم توهین کند با او برخورد جدی خواهد شد

به گزارش«دات نیوز» و به نقل از سپاس؛ استاندار بوشهر پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه استان بوشهر با بیان اینکه تلاش می شود به مردم دروغ نگوییم، گفت: بنا به سیاست های کلی دولت به همه مدیران اعلام شده است که از رسانه ها هیچ گونه شکایتی نداشته و با آنها کمال همکاری در زمینه اطلاع رسانی داشته باشند.

سالاری با اشاره به استخدامی در استانداری بوشهر، اظهار کرد: نیروهای تحت جذب برای استانداری بوشهر مراحل گزینش آنها انجام شده است که در صورت تامین اعتبار آنها در قسمت های مختلف بکارگیری خواهند شد.

وی ضمن اشاره به اعتصاب روز گذشته مقابل استانداری بوشهر، افزود: شرکت صنعتی صدرا حدود 10سال است که با رکود مواجعه شده که با تغییرات مدیریتی بر مشکلات آن افزوده شده است.

استاندار بوشهر ضمن اشاره به اینکه دولت از شرکت صدرا حمایت می کند، بیان کرد: دولت در یک برنامه زمانبندی شده از شرکت صدراحمایت و در حال حاضر پروژه های سکوسازی با سرعت بسیار بالا در حال حرکت است، اما وضعیت کارگران مناسب نیست.

سالاری با توجه به وضعیت حجاب در شهر بوشهر، عنوان کرد: معتقد نیستم که وضعیت حجاب در استان بوشهر دچار مشکل است و مردم ولایتمدار استان هنوز بر اعتقادات خود ایمان دارند.

وی با اشاره به وضعیت اینترنت در استان، تصریح کرد: پهنای باند اینترنت در استان بوشهر به 3برابر افزایش داده شده است که باید بر شرکت های اینترنتی نظارت خواصی صورت گیرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه مشکل اصلی پتروشیمی گناوه خوراک است،ابراز کرد: با بررسی های انجام شده یک واحد پتروشیمی در برازجان ایجاد خواهد شد که مراحل انتخاب سرمایه گذار انجام شده است.

سالاری با اشاره به اینکه موازی کاری در پروژه ها وجود ندارد، خاطرنشان کرد: انتقادات را به خوبی مورد استقبال قرار می دهیم اما در مقابل زورگویی ها هیچ توجهی نخواهیم کرد.

وی با توجه به برخی از تشکل های صنفی در دانشگاه، وانمود کرد: از هیچ تشکلی به صورت تبعیض آمیز حمایت نمی کنیم اما از همه تشکل ها به صورت کلی حمایت خواهیم کرد.

استاندار بوشهر در پاسخ در خصوص توهین برخی مدیران به اعتقادات مردم، تاکید کرد:هیچ مدیر دولتی به اعتقادات مردم توهین نمی کند و اگر مدیری به اعتقادات مردم توهین کند با او برخورد خواهد شد.

سالاری با بیان اینکه در تابستان استان بوشهر مشکل آب رسانی نخواهد داشت: برای رفع کم آبی در استان بوشهر دستگاه های آبشیرین کن در شهرهای بوشهر، دلوار و  سیراف راه اندازی خواهد شد که حدود 25درصد از آب مصرفی استان بوشهر تامین خواهد شد.

یکی از جالبترین حاشیه های این مراسم حضور پیمان زنده بودی مدیر سابق اداره روابط عمومی استانداری بوشهر در این مراسم به عنوان مجری بود که نظر همه اصحاب رسانه را به خود جلب کرده بود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان