طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 دي 1394 - 19:19
فرماندار تنگستان:

دات نیوز؛ فرماندار تنگستان گفت: ساخت بزرگراه اهرم به برازجان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهربود که برای اجرایی شدن این پروژه ۲۵۰ میلیارد ریال تخصیص یافت.

۲۵۰ میلیارد ریال برای ساخت بزرگراه اهرم به برازجان تخصیص یافت

به گزارش«دات نیوز» وبه نقل از خبرگزاری تسنیم ، غلامرضا ترک‌زاده بعدازظهر امروز در نشست شورای ترافیک شهرستان تنگستان ضمن تبریک ولایت آخرین فرستاده الهی حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت ششمین اخترتابناک امامت و ولایت  حضرت امام  جعفر صادق(ع) اظهار داشت: براساس رسالت و شرح وظایفی که برای شورای ترافیک شهرستان‌ها که غالبا در خصوص شبکه‌های درون شهری و مشکلات ترافیکی است باید طرح‌ها و برنامه‌ها ارائه و اجرایی شود.

وی از اجرای بزرگراه اهرم تنگستان به برازجان دشتستان خبرداد و گفت:  ساخت بزرگراه اهرم به برازجان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهربود که برای اجرایی شدن این پروژه 250 میلیارد ریال تخصیص یافت.

فرماندار تنگستان افزود: با توجه  به اینکه بیش از 8 کیلومتر از این بزرگراه اجرا شده با تصمیم و اراده قوی برای ادامه عملیات این مسیر وجود دارد که بزودی اجرایی می‌شود.

ترک‌زاده از استقرار یگان راهور در مسیر اهرم به برازجان درمحدوده شهر آباد تنگستان خبر داد و گفت: اقدامات لازم  برای ایجاد پایگاه پلیس راهور دراین شهر اتخاذ شده است .

وی با اشاره به استقرار پلیس راه در بندر عامری تنگستان بیان کرد: پاسگاه  پلیس راه  در بندر عامری این شهرستان مستقر شده که  نیاز است امکانات و تجهیزات لازم برای این یگان در نظر گرفته شود.

فرماندار تنگستان افزود: محورهای مواصلاتی تنگستان به یکی از مسیرهای ترانزیتی  انتقال کالاهای تجاری تبدیل شده که  متاسفانه به سبب عدم توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی سبب افزایش تصادفات و تلفات چندین نفر در طی یک‌ماه گذشته در این محور شده است .

ترک‌زاده از مسئولان راه و شهرسازی استان بوشهر و شهرستان تنگستان خواست در محور دلوار از مسیر محمدعامری  تا انتهای حوزه شهرستان تنگستان و جاده اهرم به برازجان  با هماهنگی پلیس راه نسبت به نصب سرعت گیر برای کاهش  تصادفات  این محورها اقدام کند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان