طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 دي 1394 - 11:56

دات نیوز؛ ساعده سیما در رابطه با احتمال رد صلاحیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم اظهار داشت:اصلاح طلبان از این بابت نگرانی ندارند، مطابق تاکید رهبر انقلاب رد صلاحیت افراد صلاحیت دار حق الناس است و با توجه به این تاکید نباید خیلی نگران بود.

شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان توانسته احزاب اصلاح طلب را زیر یک سقف جمع کند/احمدی‌نژاد لطمه بی‌سابقه‌ای به کشور زد

ساعده سیما در پاسخ به پرسشی در خصوص وضعیت زنان و جوانان در ائتلاف‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت:عملکرد شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تا به اینجا قابل قبول بوده و توانسته احزاب اصلاح طلب را زیر یک سقف جمع کند. بها دادن به جوانان و زنان در ائتلاف اصلاحات نکته مهمی است که در سال های گذاشته به آن توجهی نمی شد و به پاشنه آشیل ائتلاف ها بدل شده بود و خوشبختانه در فرآیند اصلاح‌طلبان در این انتخابات تا الان اغلب بزرگان و فعالین اصلاح‌طلب روی این مساله تاکید کرده‌اند.

این فعال اصلاح‌طلب افزود:گام مهمی دیگری که شورا برداشته شده تنفیذ اختیار بستن لیست هر شهر و استان به فعالین سیاسی همان مناطق است که بازخورد خوبی در میان فعالان اصلاح‌طلب استان‌ها داشت. علاوه بر این از تهران نیز نقش کمک‌رسانی به شوراهای اصلاح‌طلب استانی در نظر گرفته شده که در مواقع خاص به اصلاح‌طلبان استان‌ها کمک داده شود.

ساعده سیما در رابطه با احتمال رد صلاحیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم اظهار داشت:اصلاح طلبان از این بابت نگرانی ندارند، مطابق تاکید رهبر انقلاب رد صلاحیت افراد صلاحیت دار حق الناس است و با توجه به این تاکید نباید خیلی نگران بود.

وی خاطر نشان کرد:البته همان طور که در ثبت نام نامزدهای انتخاباتی شاهد بودیم، در هر منطقه چند نامزد وجود دارد و از لحاظ بسته شدن لیست با کمبود نیرو مواجه نخواهیم شد. ثبت نام گسترده فعالین سیاسی اصلاح طلب در انتخابات نشان دهنده پای بندی آنها به چهارچوب‌های کشور و نظام است.

سیما عملکرد دولت قبل را ضعیف دانست و تصریح کرد: لطمه ای که احمدی نژاد به کشور زد بی سابقه بود. قطع روابطه دیپلماتیک با بسیاری از کشورهای موثر و بزرگ دنیا، ضعف در حوزه اقتصادی و خالی شدن سفره‌های مردم، اختلاس های فراوان و فساد اقتصادی بی سابقه که امروز مورد تایید قوه قضاییه هم قرار گرفته از جمله نتایج عملکرد اصولگرایان در دولت قبل بود.

عضو هیات مدیره اتاق مدیران زن ایران افزود: در به وجود آمدن این وضعیت نامطلوب، مجلس اصولگرا هم سهیم است. اگر مجلس و نمایندگان به دنبال منافع جناحی خود نبودند و در وظیفه نظارتی خود بهتر عمل می‌کردند، شاهد وضعیت فاجعه بار دولت احمدی نژاد نبودیم. نمایندگان باید عملکرد خود را بر مبنای منافع ملی، خدمت به مردم و اخلاق قرار دهند .

این فعال سیاسی اصلاح طلب، پول های کثیف در انتخابات را برای امنیت کشور خطرناک دانست و گفت: همانطور که مسئولین و بزرگان سیاسی کشور هم تاکید کرده‌اند، رسانه ها، نخبگان، ناظران انتخاباتی و احزاب باید مردم را آگاه کنند و در این حوزه دقت نظر داشته باشند تا کسی نتواند خدای نکرده با خرید رای، بر نتایج انتخابات اثر سوء بگذارد.

 

 

منبع: روز نو


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان