طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 دي 1394 - 11:34

دات نیوز؛ رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش قیمت برخی صیفی‌جات در بازار خبر داد و گفت: قیمت گوجه فرنگی بیش از ۶۰ درصد افت کرده است.

گوجه فرنگی 60 درصد ارزان شد

به گزارش «دات نیوز»، سید حسین مهاجران از کاهش قیمت گوجه فرنگی در بازار خبر داد و اظهارداشت: نرخ این محصول بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته و در حال حاضر قیمت نوع مرغوب آن بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان و نوع متوسط  کمتر از ۱۵۰۰ تومان است.

به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی ورود محصول چابهار و بوشهر به بازار دلیل این کاهش قیمت است.وی با بیان اینکه قیمت سیب زمینی نیز ارزان شده است، افزود: این امر ممکن است برای تولیدکنندگان دردسرساز شود.

مهاجران اضافه کرد: هم اکنون قیمت سیب زمینی مرغوب بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان و نوع متوسط آن ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومان است.به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت پیاز نیز از ۲۰۰۰ به ۱۸۰۰ تومان کاهش یافته است؛ ضمن اینکه هرکیلوگرم خیار که پیش از این بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رفت درحال حاضر با قیمتی حدود ۲۵۰۰ تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

مهاجران درباره وضعیت قیمتی میوه‌ها نیز گفت: قیمت نارنگی انشو  با حدود ۵۰۰ تومان افزایش به ۳۵۰۰ تومان رسیده است.وی ادامه داد: در حال حاضر قیمت موز ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ تومان، سیب درختی مرغوب از ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، پرتقال از ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان و پرتقال رسمی از ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است.

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان