طراحی سایت
تاريخ انتشار: 28 دي 1394 - 16:18
استاندار بوشهر :

دات نیوز؛ استاندار بوشهر گفت: پروژه‌های سفر ریاست جمهوری طبق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است و پروژه‌های کلیدی استان از زمان‌بندی اجرا جلوتر هستند.

پروژه‌های کلیدی استان بوشهر از زمان‌بندی اجرا جلوتر هستند

به گزارش«دات نیوز» و به نقل از ایلنا، مصطفی سالاری در حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در جمع خبرنگاران در ارتباط با وضعیت پروژه‌های سفر دولت به استان اظهار کرد:  پروژه‌های سفر ریاست جمهوری طبق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است و برخی پروژه‌ها از تعهدات زمان‌بندی سفر دولت هم زودتر اجراشده است.

وی بیان کرد: به‌طور مثال ورزشگاه 15 هزارنفری بوشهر که قرار بود تا پایان سال آینده تکمیل شود تلاش داریم در پایان سال جاری آماده افتتاح کنیم.

سالاری در ارتباط با ورزشگاه 15 هزارنفری بوشهر نیز  اظهار کرد:  تعهدات اعتباری این پروژه در سال جاری 5 میلیارد تومان بود که از محل اعتبارات استانی نیز 5 میلیارد تومان اعتبار اختصاص دادیم ضمن اینکه با پیگیری صورت گرفته با وزارت ورزش و جوانان، از محل اعتبارات این وزارتخانه نیز 4 میلیارد تومان برای پیست تارتان و اسکوربورد ورزشگاه اختصاص می‌یابد و در حال رایزنی هستیم.

وی افزود: درحالی‌که قرار بوده این ورزشگاه سال آینده تکمیل و افتتاح شود اما با پیگیری صورت گرفته امیدوار هستیم امسال تکمیل شود.
 
استاندار بوشهر تصریح کرد: همچنین محور گناوه به دیلم نیز قرار بود سال آینده تکمیل شود اما بیش از نیمی از پروژه مذکور امسال تکمیل خواهد شد و بقیه آن نیز از زمان‌بندی اجرا جلوتر است.
 
سالاری بابیان اینکه پروژه‌های کلیدی استان از تعهدات زمان‌بندی اجرا، جلوتر است، بیان کرد: مجموع پروژه‌های سفر 619 میلیارد تومان اعتبار داشته که در کنار آن 50 میلیارد تومان نیز برای سد خائیز و بندر لاور قرار است از اعتبارات مدیریت بحران اختصاص یابد که اعتبار دو پروژه مذکور در نوبت تصویب دولت است.
 
وی در مورد وضعیت پروژه راه برازجان به دیلم گفت: برای اجرای این پروژه 15 میلیارد تومان امسال اختصاص یافت ضمن اینکه 10 میلیارد تومان نیز اضافه پرداخت شد و برای هزینه قیر 10 میلیارد تومان، 40 میلیارد تومان نیز از ماده 180 پرداخت خواهد شد.
 
استاندار بوشهر  بیان کرد: در مورد این پروژه، 6 برابر تعهدات سفر رئیس‌جمهور، از محل‌های مختلف اعتبارات لازم تخصیص دادیم.

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان