طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 بهمن 1394 - 11:57
مدیرکل بانوان استانداری بوشهر:

دات نیوز؛ مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر گفت: کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان بوشهر با برنامه‌ریزی زمینه حضوربانوان در عرصه‌های مختلف دهه فجر را فراهم کرد بگونه‌ای که زنان این استان در ۱۵۰ برنامه شرکت کردند.

 ۱۵۰ برنامه ویژه بانوان بوشهری برگزار شد

به گزارش«دات نیوز» وبه نقل ا تسنیم، فاطمه دهقانی ظهر امروز در کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان بوشهر با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهم بانوان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: زنان سهم بسزایی در همه عرصه‌های انقلابی دارند بگونه‌ای که زنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در راستای اهداف امام (ره) و انقلاب در همه عرصه‌ها نقش آفرین بوده‌اند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته بانوان ستاد دهه فجر گفت: این کمیته در حقیقت برای فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت بانوان در آیین‌های دهه فجر تشکیل شد.

مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر از برگزاری 150 برنامه ویژه بانوان درایام دهه فجر خبرداد افزود: کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان بوشهر با برنامه‌ریزی زمینه حضوربانوان در عرصه‌های مختلف دهه فجر را فراهم کرد بگونه‌ای که زنان این استان در 150 برنامه شرکت کردند.

دهقانی با بیان اینکه برنامه‌های بانوان استان بوشهر در ایام الله دهه فجر در زمینه اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بود گفت: تجلیل از بانوان فرهیخته، یادواره بانوان شهید، جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی، برپایی نمایشگاه کارآفرینی بانوان، کارگاه‌های آموزشی مهارت زندگی از جمله برنامه‌های ایام دهه فجر است.

وی افزود: برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در استان بوشهر در 44 نقطه روستایی و 37 شهر برگزار شد.

مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر برگزاری جشنواره‌های غذایی، ورزشی، فرهنگی، همایش حقوق شهروندی، کارگاه‌های تخصصی حوزه سلامت، و المپیادهای ورزشی از دیگر برنامه‌ها دانست.

دهقانی از برگزاری نشست نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد مناطق جنوب کشور در یاسوج خبرداد و گفت: در این همایش 40 نفر از نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر شرکت دارند.

وی با تاکید بر حضور پرشور بانوان در راهپیمایی 22 بهمن افزود: یکی از مهم‌‎ترین عرصه‌هایی که زنان بیشترین و بالاترین مشارکت و حضور را دارند عرصه انتخابات است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان