طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 فروردين 1395 - 09:35
درخشش یک اهرمی در بین نخبه های مهندسی دنیا:

دات نیوز؛ دکتر ناصر حسین زاده جایزه بهترین مقاله کنفرانس بین المللی آموزش مهندسی در امارات را دریافت نمود.

به گزارش«دات نیوز»؛ این کنفرانس هر ساله توسط انجمن بین المللی مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) که مقر آن در کشور آمریکا است برگزار می شود. امسال جایزه بهترین مقاله از بین ۱۹۰ شرکت کننده از دانشگاههای جهان از جمله کشورهای آمریکا، کانادا، اکثر کشورهای اروپایی، آسیا و خاور میانه به دکتر حسین زاده تعلق گرفت. محل برگزاری کنفرانس امسال کشور امارات بود.
دکتر حسین زاده در حال حاضر رییس بخش مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سلطان قابوس عمان می باشد. او قبلا عضو هیئت علمی دانشگاههای شیراز، موناش مالزی، دانشگاه کوئینزلند مرکزی استرالیا، دانشگاه سوئینبرن استرالیا بوده و همچنین به مدت نزدیک ۱۰ سال با دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر همکاری داشته است. دکتر حسین زاده به عنوان یکی از نخبگان رشته الکترونیک در آسیا و استرالیا میباشد که
در سال ۲۰۰۶ میلادی به عنوان استاد نمونه دانشکده مهندسی دانشگاه کوئینزلند مرکزی استرالیا معرفی شد و در سال ۲۰۰۷ نشان ملی کشور استرالیا در آموزش مهندسی دریافت نمود. دکتر ناصر حسین زاده متولد شهر اهرم و فرزند محمد حسین زاده از فرهنگیان بزرگ این شهر میباشد. دکتر ناصر حسین زاده که همیشه به اهرمی و تنگستانی بودن خود افتخار کرده است سه فرزند دارد که دو فرزند ایشان دکترای داروسازی و فرزند دیگرش پزشک میباشد.
این پایگاه خبری کسب این موفقیت بزرگ را خدمت ایشان صمیمانه تبریک عرض میکند.

 

06-1

 

 

منبع: بیرمی


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان