طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 تير 1394 - 12:54
گلایه جوان دشتستانی از بدقولی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی

دات نیوز؛ نمی خواستم گلایه من صورت انحرافی به خود بگیرد. صرفا یادآوری کردم که مواظب باشیم بعضی از حرکات صرفا جنبه تبلیغاتی به خود نگیرد

 آقای نماینده! چرا وعده ات عملی نشد؟

یکی از جوانان شهرستان دشتستان، با ارسال مطلبی به پایگاه خبری تحلیلی اتحاد خبر، سیدمهدی موسوی نژاد، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی را مورد خطاب قرار داده و از بدقولی وی در خصوص عدم تحقق وعده این نماینده برای کلنگ زنی پتروشیمی دشتستان در زمان قول داده شده توسط او گلایه و نقدی را مطرح کرده است.

به گزارش اتحادخبر، نقد این جوان شتستانی را در ادامه می خوانید.

 

جناب آقای نماینده سلام.
من شهروندی هستم از دشتستان. از همین دیار . از سرزمین زنان لرده و مردان قهرمان. از شهرستانی که محروم مانده. از شهرستانی که مورد بی مهری های زیادی قرار گرفته. از شهرستانی که به بهانه های مختلف یک روز کنسرتی که مایه شادی جوانانش است با دخالت گروه های تندرو در آن لغو می شود. روزی دیگر در نمازجمعه برای رسیدن به مقاصد مختلف گروهی اختلاف افکنی می شود.


چند روز پیش در ماه مبارک رمضان بود که من «جوان» به یکی از وعده های شما دل خوش کردم. وعده بزرگی که همه انتظار می کشند. وعده ای که یکی از آرزوهای چندین ساله مردم این دیار است. شما در روز اول تیر ماه وعده دادید که با پیگیری هایتان و در نشست های متعددی که با معاون وزیر و وزرا داشته اید  تا پایان ماه مبارک مضان پتروشیمی دشتستان کلنگ زنی خواهد شد. شما گفتید ساخت این پتروشیمی نقش بسیار مهمی در توسعه اشتغال جوانان خواهد داشت. حتی شما گفتید صندوق بازنشستگی نفت در این طرح سرمایه گذاری خواهد کرد.  از شنیدن این خبر در پوست خود نمی گنجیدم..... اما اکنون ماه رمضان تمام شده و نه کلنگزنی صورت گرفته و نه طرحی آغاز شده.


آقای نماینده .... باور کنید اگر شما هم جای من بودید همه روزه روزنامه ها، سایت ها و رسانه ها را برای رویت یک خبر خوب چک می کردید. شما نیز چک می کنید اما چک کردن جراید توسط شما از جنس بررسی جراید توسط بنده نیست! شما به روزنامه ها، فضای مجازی و سایت ها فقط به چشم تبلیغات و انتشار خبر مربوط به خود می نگرید و پیگیر هستید تا چه اندازه حرف شما تاثیرگذار بوده؛ اما ای کاش گزارشی نیز از نتایج این وعده ها در همین رسانه ها منتشر می کردید که تا چه اندازه محقق شده است.  از شما گله مندم. چرا یک نماینده با این اطمینان خاطر در مورد یک طرح بزرگ وعده دهد اما عملی نشود.


با تجربه ها به من می گویند حافظه تاریخی مردم ایران ضعیف است. من سعی کرده ام حافظه ام را پویا  نگه دارم و در مورد خیلی از چیزها فکر کرده و تعقل کنم. شاید دردی از من دوا نشود اما حداقل این است که با امثال شما یا فلان مسئول با استفاده از این حافظه درد دل خواهم کرد. انسان ها با امید زنده اند. ما هم امیدواریم چون روح امید در دل ما جوانان با انجام توافق تاریخی دمیده شده. همراهی شما پس از توافق و اعلام حمایت شما از تیم هسته ای را به فال نیک می گیریم اما ای کاش از روز اول حمایت می کردید. ای کاش طرح متوقف کردن این مذاکرات را ننوشته و امضا نمی کردید. البته که بیانیه حمایتی شما در این روزها را تناقض در رفتار نمی دانیم.
البته محور اصلی نوشته هم همان کلنگ زنی پتروشیمی دشتستان تا پایان ماه مبارک رمضان بود. نمی خواستم گلایه من صورت انحرافی به خود بگیرد. صرفا یادآوری کردم که مواظب باشیم بعضی از حرکات صرفا جنبه تبلیغاتی به خود نگیرد. چون جوانان زیادی چشم امیدشان به شما مسئولین است.
برایتان آرزوی موفقیت دارم.

 

مرید پیر مغانم ز من مرنج ای شیخ               چرا که وعده تو کردی و او به جا آورد

نام محفوظ


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان