طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 07:53
مهدی بکران

دات نیوز؛ گویا الماسی پس از حضور در کمیسیون انرژی از سوی یکی از نمایندگان دیگر می‌شنود که خدری از طرف او چنین سخنی گفته و الماسی با حیرت و تعجب می‌گوید که بین ما تاکنون چنین سخنی به میان نیامده است...

آقای خدری صعود به کرسی دبیری به سقوط از مقام اخلاق نمی ارزد!

دات نیوز ـ مهدی بکران، دیروز سخن از اتحاد گفتم و گفتم که اگر توافق نکنید، باخته‌ایم. خطاب کلام دو نماینده استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بودند و لزوم همگرایی آنان برای گرفتن سهمی از هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس. امروز اما نتیجه انتخابات کمیسیون انرژی مرا به تعجب وا داشت و اطلاع از آنچه در پشت پرده گذشته تعجب بیشتر و تاسفی که نگذاشت ساکت باشم.
همیشه گفته ‌ایم و درست گفته‌ ایم که پاشنه‌ آشیل ما بوشهری ها عدم همگرایی ماست. اخلاق را فدای سیاست و سیاست را فدای منافع شخصی کرده ایم و یادمان رفته است که برای چه آمده ایم و به می‌ خواهیم به کجا برویم.
مقدمه را کوتاه می کنم و به اصل کلام می پردازم. امروز و پیش از جلسه رسمی کمیسیون انرژی مجلس شیخ خدری نماینده مرکز استان بوشهر سخن از یک توافق به میان آورده و در غیاب الماسی می‌گوید که سرکار خانم الماسی از کاندیداتوری هیئت رئیسه انصراف داده و ما به توافی رسیده ایم که تنها من برای دبیری کمیسیون انرژی کاندید شوم. سخنی که اگر واقعیت داشت چه خوب بود و موضوع نوشته پیشین من هم همین بود اما چه تلخ است که آقای خدری شاید دبیری کمیسیون را به دست آورد اما بازنده کامل اخلاق شد.
گویا الماسی پس از حضور در کمیسیون انرژی از سوی یکی از نمایندگان دیگر می‌شنود که خدری از طرف او چنین سخنی گفته و الماسی با حیرت و تعجب می‌گوید که بین ما تاکنون چنین سخنی به میان نیامده است. کار حتی به رو در رویی این دو نماینده هم می‌کشد اما کار غیراخلاقی خدری جواب داد و توانست بر کرسی دبیری دوم این کمیسیون تکیه بزند. شاید جناب خدری توانست با توسل به حرف خلاف واقع به مقصود برسد اما نشان داد که ما بوشهری ها راه دور و درازی تا پیشرفت داریم. هنوز نتوانسته ایم با هم کار کنیم و با چنگ زدن به ریسمان پوسیده اختلاف و زیرآب‌زنی در فکر بالارفتن از کرسی سیاستیم و آینده تک روی در سیاست را هم که بی شک سقوط است نمیبینیم.
چون دیروز گفتم که این دو نماینده باید به توافقی برسند، امروز که از زبان یکی از نمایندگان شرح آنچه به اختصار گفته شد را شنیدم سخت رنجیدم که از نماینده ای روحانی و ملبس به لباس پیامبری که آمده بود برای کامل کردن مکارم اخلاق.

حجت‌الاسلام خدری، بازنده بی قید شرط اخلاق است و چشمان منتظر مردمی که به نیکی شهره بوده اند در انتظار جبران این رفتار نادرستند.

انشاءالله

 

ضمنا پایگاه خبری ـ تحلیلی «دات نیوز» آمادگی خود را جهت انعکاس پاسخ جناب خدری اعلام می دارد


نظرات کاربران
دانشگر بيش از 3 سال قبل گفت:
واقعا در عجبم از دنیای کثیف سیاست و قدرت که ما حاضریم برای رسیدن
به منافع خود دست به هر کاری بزنیم
علیرضا جمی بيش از 3 سال قبل گفت:
یعنی واقعا چنین اقدامی صورت گرفته؟؟؟؟؟؟
وای اگر از پس امروز بود فردایی
رضا بيش از 3 سال قبل گفت:
باسلام.سياست كثيف هست ولي بدتر ازآن كساني هستند كه به دروغ سياسي بازي ميكنن وباآبروي ديگران به راحتي بازي ميكنن.مگرامكان دارد كسي كه خودش در كميسيون حاضربوده و2راي آورده شايعه بكنن بنفع كسي رفته كنار؟؟ اونهم در كميسيون انرژي مجلس.
دات لطفا مستند بنويس.
پاسخ: درود بر شما آقا رضا
این مطلب توسط آقای بکران نوشته شده است و پایگاه خبری ـ تحلیلی «دات نیوز» هیچ دخل و تصرفی در آن نداشته است. ضمن اینکه ما آمادگی انعکاس پاسخ جناب آقای خدری به این موضوع را داریم.
انارستان بيش از 3 سال قبل گفت:
الماسی خودش حاضر بوده و دو رای هم بیشتر نیاورده .... خدا رو شکر خدری جز هیت ریسه شد چه کسی به الماسی رای داده نمی دونم .... خیلی الماسی ضیعفه
محمدمهدی بيش از 3 سال قبل گفت:
متاسفم که نویسنده بیشتر به زیر سوال بردن لباس پیامبر پرداخته و باید عرض کنم چنین سخنانی که سرشار از دروغ و تهمت و افترا است از چنین افراد معلوم الحال بعید نیست چونکه با چشم و گوش این چنین صحبت هایی از ایشان شنیده ام.
محمدی بيش از 3 سال قبل گفت:
روشنگری کنید. بکران هم عهد برادری باکسی ندارد قطعا چیزی بوده
پوربهي بوشهر بيش از 3 سال قبل گفت:
اگر واقعيت داشته باشد بايد به حال خود گريه كنيم كه چقدر ما بوشهري ها در حق همديگر جفا كاريم وقتي نمايندگان ما در مجلس بخاطر يك پست به ترفندي روي مي آورند كه انسانيت را زير سوال مي برد مانده ام چه بگم و اين شيوه را چه بنامم .
راستگو بيش از 3 سال قبل گفت:
سلام باید منتظر واکنش آقای خذری در این زمینه باشیم
در اینکه خانم الماسی نماینده ضعیفی هست شکی نیست .
عجیب و دور از انتظار هست ولی سعی کنیم قضاوت عجولانه نکنیم
سیاوش امیری بيش از 3 سال قبل گفت:
جناب آقای بکران دوست گرامی.چرا ناراحت شدی ازین بی اخلاقی.این تاوان آن حرکت بی اخلاق گونه خودتان در ایام انتخابات است که بجهت حمایت از اصلاح طلبها و نماینده بی اخلاقشان بیانیه داری و گفتی خانم کللی بنفع خدری کنار کشیده است و باهم توافق کرده اند و بعداز آن خانم کللی تکذیبیه دادند.دنیا کوچک است.ناراحت نشو برادر .چیزی که عوض داره گله نداره.این به اون در.اما در مورد خدری.همین قدر بدون که ایشان برای رسیدن به مجلس از همه اخلاقیات انسانی و شخصیتی و بزرگی عبور کردند و برای اهدافشان همه را زیر پا له کردند و ایشان در مجلس اصلاح طلبها را بدور انداخت.آینده خیلی چیزهارو رو میکنه.ناراحت نشو برادر.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان