طراحی سایت
تاريخ انتشار: 02 شهريور 1394 - 16:23
در حمایت از مدیر آموزش و پرورش دشتستان

دات نیوز؛ ضمن توصیه به عزیزانی که در رشته آموزش و پرورش سر رشته ای ندارند از ایجاد تشنج و جو روانی و غوغاسالاری که وسیله ی پوشش ضعفهای خودشان می باشد پرهیز نموده تا کماکان حرمت و شان جایگاه هر ککس حفظ گردد.

بیانیه انجمن اسلامی معلمان دشتستان

بسمه تعالی

 

تعلیم و تعلم عبادت است.

                  امام خمینی (ره)


آموزش و پروورش در جامعه از ارکان ثابت و استواری است که اگر تقویت شود باعث رشد و بالندگی تمام جامعه خواهد شد. همه افراد جامعه از موهبتهای علمی و تربیتی آموزش و پرورش بهره مند شده اند تا به درجات عالیه سیاسی، مذهبی، فرهنگی و علمی رسیده اند. چنین آموزش و پرورشی بوجود نخواهد آمد مگر در سایه ی مدیریتی مومن، دلسوز، کارآمد، قانونمند و شایسته سالار.

در این یک سال و اندی که از مدیریت جناب آقای سید حسن لواسانی بر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان می گذرذ، بر همه همشهریان بویژه معلمان فهیم و دلسوز دشتستانی مبرهن است که فضای آرامش بخش و صمیمی همراه با بالندگی و شور و نشاط در اداره آموزش و پرورش در کلیه مدارس دشتستان حکم فرما شده است. فضایی که باعث تقویت روحیه ی همکاری بین معلمان، مدیران و احساس نزدیکی بیشتر با اداره آموزش و پرورش گردیده است.

لواسانی در این مدت کوتاه بر آموزش و پرورش توانست با غربالگری که در مدیریت و کارشناسان صورت دهد باعث حاکمیت قانون و انضباط مالی گردد تا آنجا که مبالغ هنگفتی را به صندوق بیت المال باز گرداند و با اصلاح سیصد حکم کارگزینی بعضی از نیروها که صوری بوده است ماهانه مبلغ 250 میلیون تومان از سوء استفاده بیت المال را مسدود نماید ضمن اینکه بر کرامت و حرمت انسانی همکاران نیز پافشاری کرده است و با جابجایی نیروها آبروی آنها را حفظ نموده است.

در این مدت ارتقاء سطح کیفی علمی دانش آموزان که امسال قریب به 45 رتبه زیر هزار را به خود اختصاص داده است و به اذعان سپاه، امسال بهترین و با کیفیت ترین سفرهای راهیان نور را مدیریت و اجرا نموده است. با اجرای طرح عدم ورود موتورسیکلت به مدارس باعث رضایت صد در صدی خانواده ها گردیده ضمن اینکه با پلیس راهور نیز در زمینه کنترل ترافیک مساعدت و یاری گردیده است.

مشاورین مذهبی در این دو سال بیشترین دسترسی را به مدارس داشته اند و بهترین همکاری با ایشان صورت گرفته است.

ساماندهی کانون بازنشستگان و همکاری با تعاونی مصرف فرهنگیان و در اختیار گذاشتن مکانی مناسب و در خور و شان و منزلت فرهنگیان از جمله مواردیست که مدیر آموزش و پرورش آن را به فرجام رسانده است.

انجمن اسلامی معلمان ضمن دعوت از همه نیروهای دلسوز و مومن به اسلام، نظام، ولایت فقیه، آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شیفتگان میهن عزیزمان ایران مقتدر به همدلی و همکاری در زمینه پیشرفت کشور، استان و شهرستانمان دشتستان بزرگ، تخریب هر فرد موثری را که باعث توقف و ایجاد خلل در مدیریت برترین مدیر لایق، دلسوز، مومن و عزیز و محترم آموزش و پرورش جناب سید حسن لواسانی را محکوم داشته و حمایت همه جانبه خود را از شخص ایشان و تیم کارآمد و قانونمند مدیریتی آموزش و پرورش اعلام می داریم و جلو هر گونه توطعه ای را که باعث تضعیف آموزش و پرورش گردیده و حرمت، شان و منزلت معلمی را لگدمال نماید سد خواهیم کرد.

ضمن توصیه به عزیزانی که در رشته آموزش و پرورش سر رشته ای ندارند از ایجاد تشنج و جو روانی و غوغاسالاری که وسیله ی پوشش ضعفهای خودشان می باشد پرهیز نموده تا کماکان حرمت و شان جایگاه هر ککس حفظ گردد.


خدایا چچنان کن سرانجام کار

تو خوشنود باشی و ما رستگار

 

انجمن اسلامی معلمان دشتستان 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان