طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 مهر 1395 - 17:05

دات نیوز؛ استفاده از آرمانهای شهدا را در خدمت به مردم شیرین ترین و با ارزش ترین نوع خدمت به مردم است.

دات نیوز ـ اکبر بحرانی: به مناسبت هفته دفاع مقدس شریفی شهردار، قلیزاده رئیس تقوی نایب رئیس شورای اسلامی سعدآباد به اتفاق کارکنان با حجت السلام کشاورز امام جمعه سعدآباد دیدارنمودنند.

شهردار سعدآباد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهید غلامحسین شولی از کارکنان شهرداری، استفاده از آرمانهای شهدا را در خدمت به مردم شیرین ترین و با ارزش ترین نوع خدمت به مردم عنوان و افزود:امروز مفتخریم که در حضور امام جمعه محترم با آرمانهای شهدا ومیثاق با ولایت تجدید عهد نموده و همواره در خدمت به مردم از رهنمودهای حجت السلام کشاورز استفاده نموده و خواهیم نمود. در ادامه امام جمعه سعدآباد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس طی سخنانی گفت:انسان وقتی به کمالات میرسد در خدمت به جامعه هستنند و پیام شهدا هم جزاین نمی باشد.

ایشان در ادامه افزودنند: شهرداری ها کاری سخت و طاقت فرسا و همراه با مشقت می باشد که با اسفاده از الگوی شهیدان می بایست همتی بلند را دارا بود وی از تلاش و عملکرد شهرداری ابراز رضایت نمود و خدمات انجام شده را قابل قبول دانست و خواسنار تلاش بیشتر در جهت نمونه بودن شهر در تمام ابعاد گردید.

حجت السلام کشاورز با بیان اینکه یکی از توصیه های شهدا را پرداختن به نماز و واجبات دینی عنوان گرد و خواسنار اهتمام ویژه به فریضه الهی نماز گردید.

وی با ذکر خاطراتی از شهید صیاد شیرانی ایشان را نمونه بارز فرماندهی که همواره به نماز اهمیت بالایی قائل بود و همین باعث شاخص بودنش گردید.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان