طراحی سایت
تاريخ انتشار: 10 مهر 1395 - 16:24

دات نیوز؛ بعد از افشای خبری در مورد ضرب و جرح یک کارگر فرانسوی در پاریس توسط محافظان شخصی یک شاهزاده سعودی، برخی منابع خبری از بازداشت یکی از این محافظان خبر دادند.

به گزارش دات نیوز، روزنامه «جمهوری اسلامی» در تشریح ماجرا آورده است: محافظان دخترخالد بن عبدالعزیز پادشاه سابق عربستان سعودی در اقدامی عجیب یک کارگر فرانسوی را در پاریس مجبور به بوسیدن پای این شاهزاده سعودی کردند.

بر اساس گزارش اسپوتنیک، رسانه‌های فرانسوی در گزارشی اعلام کردند دختر خالد بن عبدالعزیز پادشاه اسبق عربستان سعودی و محافظانش اقدام به ضرب و جرح یک مرد فرانسوی در پاریس کردند. آنها این اقدام را در خانه این شاهزاده انجام دادند.

روزنامه "لوپوان" نیز نوشت: این مرد، نقاش داخلی ساختمان بوده که برای انجام کارهای بازسازی و نوسازی به خانه لوکس این شاهزاده سعودی واقع در خیابان فروش پاریس دعوت شده بود. وی قبل از آغاز کار از وسایل خانه عکس گرفت تا پس از اتمام کار هر وسیله را سر جایش بازگرداند اما شاهزاده سعودی از این اقدام خشمگین شد و به محافظانش گفت «باید این سگ را بکشید، او لیاقت زندگی ندارد». پس از این ماجرا بود که محافظان با مشت و لگد ضرباتی را به این کارگر وارد کرده، دست و پاهایش را بسته و به او دستور دادند پای شاهزاده را ببوسد.

وقتی کارگر این اقدام را نپذیرفت، محافظان به روی وی سلاح کشیدند و پس از تهدید او را بیرون انداختند. شاهزاده وسایل این کارگر و حتی دستمزدش را به وی نداد.

بر اساس گزارش‌ها، این کارگر از شاهزاده سعودی به پلیس شکایت کرده و خواستار رسیدگی به این ماجرا شد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان