طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 آذر 1395 - 07:59
عبدالرسول عمادی :

دات نیوز؛ خدا شرایط را خودش سخت کرده بود عابدان زاهد گناهی نداشتند، آنها تمام اسباب عبادت را که ریش و مهر و تسبیح بود جمع کرده بودند تقصیر آنها چه بود خدا خودش زور شیطان را زیاد کرده بود.

خدای تنها

دات نیوز ـ عبدالرسول عمادی: یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچ کس نبود. خدا می خواست از خودش تولیداتی داشته باشد و به کار آفرینی دست بزند و اقتصادش را مقاومتی کند و خود کفا بشود.
اما یک شیطانی بود که ایستاده بود و از دور تماشا می کرد و قصد داشت هر طوری که هست چوب لای چرخ خدا بگذارد و اقتصاد او را فلج کند و جلوی سرمایه گذاری های داخلی و خارجی او را بگیرد و راه را بر او ببندد. این شیطان شیطانک هایی هم داشت و خودش تنها که نبود اما همان گونه که درصدر این نوشته آوردم خدا تنها بود. خدا اگر یک ژنی درست می کرد عابد زاهد شیطان فوری می پرید و کمی خاک ریا و تظاهر و تزویر را قاطی ژن می کرد و این عابد تولید خداوند هم هر چه عبادت می کرد فایده ای نداشت چون بهره وری اش صفر می شد و عبادتش اثر بخشی نداشت. هر چه ریش دراز می کرد و و لا الضالینش را بیشتر می کشید همان ژن معیوب کار خودش را می کرد و در آخر این شیطان بود که می برد و حاصل عبادت صفر می شد بازی خدا شده بود بازی با حاصل جمع صفر.
*روزی خداوند که البته به آزادی شیطان هم از اول باور داشت و خودش این موجود را هم آفریده بود و شاید هم او را به عنوان منتقدی در مقابل خودش درست کرده بود تا کارهایش با مداخلات انتقادی او محکم تر شود بالاخره حوصله اش از دست این مزاحم مخل سر رفت و دستور بازداشت او را صادر کرد.*
و او را به حبس ابد محکوم کرده به سلول انفرادی فرستاد.
از آن پس عبادت ها در کل عالم ساری و جاری بود همه جهان تسبیح گوی خداوند بودند و خداوند از بس چاکرم مخلصم شنیده بود که دلش برای شیطان تنگ شد. خداوند در یک نوبتی عفو عمومی داد برای این که این زندانی را هم آزاد کند، آخر حبس او ابد بود و نه ابد بعلاوه یک روز.
شیطان از حبس خارج شد و خداوند قاعده ای گذاشت و آن این بود که افراد به اندازه ای که از شیطان دور بمانند می توانند به خداوند نزدیک شوند، اما شیطان که در زندان راه های جدیدی از فریب را یاد گرفته بود و حرکتش برای باطل کردن عبادت بندگان پیچیده تر هم شده بود، هر طوری بود ولو در دم مرگ ذره ای هم که شده از زهر ماری های خود را قاطی ژن های عابدان زاهد می کرد و آن ها در سکرات موت و در دم مرگ هم با حاصل جمع صفر مواجه می شدند و کار بسیار سخت شد و این گونه بود که کسی از آن جا که بود بالاتر نمی رفت و باز هم خدا تنها بود و شیطان اگر هم سپاه بیشتری نداشت اما سپاهیان خدا را هم در سر مرزها زمین گیر کرده بود.
خدا اگر چه با انبوهی عابدان زاهد بی حاصل مواجه بود که قرن ها ریش می جنباندند و از عبادتشان چیزی حاصل نمی کردند اما این بازی شیطان را هم تعطیل نمی کرد، خداوند عبادت خالص جان به در برده از دست شیطان را می پسندید و سالها بود که از چنین عبادتی خبری نبود.
خدا شرایط را خودش سخت کرده بود عابدان زاهد گناهی نداشتند، آنها تمام اسباب عبادت را که ریش و مهر و تسبیح بود جمع کرده بودند تقصیر آنها چه بود خدا خودش زور شیطان را زیاد کرده بود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان