طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 آذر 1395 - 22:58
محمدباقر سعادت:

دات نیوز؛ نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: سد دالکی یکی از مطالبات مهم مردم و کشاورزان دشتستان است که این پروژه مهم ۲ هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

ساخت سد دالکی ۲ هفته آینده اجرایی می‌شود

به گزارش دات نیوز، محمد باقر سعادت بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان ستاد اقتصادی استان بوشهر با تسلیت ایام دهه آخر ماه صفر و با بیان اینکه استاندار بوشهر حساسیت ویژه‌ای برای رفع مشکلات استان دارد، اظهار داشت: حل مشکلات کشاورزان از برنامه‌های مهم استاندار است که در این راستا طرح‌ها و برنامه‌های مهمی تدوین و اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه برق‌دار شدن سایت‌های پرورش میگو از برنامه‌های مهم این استان است، گفت: با توجه به اینکه یکی از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های استان پرورش آبزیان است توسعه زیرساخت‌های آن از جمله اجرای شبکه برقرسانی به سایت‌های پرورش میگو مورد توجه قرار دارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید بر اجرای پروژه‌ها نظارت جدی داشته باشند گفت: طرح‌های آبیاری تحت فشار در نخلستان‌های دشتستان تدوین شده که برای عملیات شدن این طرح‌ها باید تلاش شود.

سعادت با بیان اینکه تنها راه حل مشکلات تامین آب  اراضی کشاورزی اجرای شیوه‌های نوین آبیاری است تصریح کرد: اجرای این طرح نیاز به مشارکت جدی مسئولان و نظارت کارشناسی دارد.

وی با اشاره به تصویب اجرای سدهای دالکی، خائیز و باغان بیان کرد: سد دالکی یکی از مطالبات مهم مردم و کشاورزان دشتستان است که این پروژه مهم دو هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: با اجرا و بهره‌برداری از سد دالکی تحول بزرگی در تامین آب کشاورزی این شهرستان ایجاد می‌شود.

تسنیم


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان