طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 مرداد 1396 - 18:18
با همکاری و مساعدت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر؛

دات نیوز؛ نشست همکاری در امور فرهنگی، با حضور نمایندگان بسیج اصناف، معاونت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری و همچنین سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر، برگزار شد.

فعالیت‌های فرهنگی بازاریان بندر بوشهر ساماندهی می‌شود

به گزارش دات نیوز، نشست همکاری در امور فرهنگی، با حضور نمایندگان بسیج اصناف، معاونت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری و همچنین سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر، برگزار شد.

نماینده بسیج اصناف در این نشست که پیرامون همکاری سازمان فرهنگی شهرداری و بسیج اصناف بوشهر در خصوص فعالیت های همفکری  و مشارکت ، فرهنگی – مذهبی بازاریان تشکیل شده بود، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات فرهنگی این سازمان، همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر را خواستار شد.

غریبی با بیان این‌که فرهنگ و توجه به امور فرهنگی در بازار بوشهر دارای سابقه تاریخی است، افزود: در صورت مساعدت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر، بنا داریم شور و شعور مذهبی و فرهنگی را در بازار بوشهر احیا کرده و آن را به محیطی پویا و فرهنگی تبدیل کنیم.
موسوی نژاد  نیز با تاکید بر این‌که هم‌اکنون برخی از افراد فکر می‌کنند که بازار ماهیت اجتماعی، فرهنگی نداشته و محیطی ساکت است،در حالی که از دیرباز نقش بازار در امور فرهنگی و اجتماعی انکارناپذیر بوده است،ادامه داد متاسفانه در سال‌های گذشته بازاریان بوشهری نتوانسته‌اند آنگونه که باید به ایفای نقش بپردازند تا جایی که بازاریان حتی برای برپایی مراسمات فرهنگی- مذهبی خود هیات مجزا ندارند.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر نیز در این نشست با بیان این‌که این سازمان در خصوص فضای فرهنگی بازار دغدغه‌مند است، تاکید کرد: اگر نهادی به امور فرهنگی  ورود کند ما هم در کنار آنها ایستاده و ایفای نقش می کنیم.  وی افزود:سازمان فرهنگی شهرداری همواره آمادگی ارائه خدمات و امکانات خود برای احیای امور فرهنگی در بازار بوشهر خواهد داشت.
فاطمه صفری‌زاده با اشاره به این‌که بازار مانند ویترین شهر است و امیدواریم که نهادهای مسوول کمک کنند تا فضا برای ورود مردم و نهادهای فرهنگی به این حوزه آماده شود، تصریح کرد: برنامه‌های ویژه‌ای برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر داریم که در همین راستا به‌زودی تندیس و اِلِمان‌های شهدا در سطح شهر جانمایی خواهد شد.
وی با اعلام این‌که به‌زودی در بازار نیز مکان‌هایی را برای نصب پرچم برای مناسبت‌های مختلف اختصاص خواهیم داد، افزود: سازمان فرهنگی ،اجتماعی شهرداری بوشهر، سازه‌های تبلیغاتی جدیدی را با کار بری فرهنگی در اختیار دارد که میتواند برای اطلاع‌رسانی مراسمات و ارائه پیام‌های فرهنگی در اختیار بازار قرار دهد.
صفری‌زاده در پایان با ذکر پیشنهاداتی به بسیج اصناف در خصوص نحوه انجام فعالیت‌های فرهنگی، آمادگی سازمان متبوع خود را برای ارائه کمک‌های فرهنگی نظیر تئاتر اجرای پرفورمنس آرت ، نمایشگاه عکس و مسائل فرهنگی و هنری به اصناف اعلام کرد.
برچسب ها:
شهرداری بوشهر

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان