طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1396 - 20:13

دات نیوز؛ این کلاس ها به مدت سه روز ادامه داشته که در راستای اهداف این کلاس ها بعضی از قلل منطقه از مسیر دهلیز های یخچالی صعود شده و روز چهارم تعداد ۷۰ نفر از مسیر نرمال توانستند قله علم کوه را صعود کرده و به سلامت به قرارگاه کوهستانی ونداربن بازگردند.

به گزارش دات نیوز، این کمپ به میزبانی فدراسیون کوهنوردی ایران در تاریخ ۱۷ الی ۲۷ تیر ۹۶ و در دو بخش به شرح زیر برگزار گردید...
بخش اول:
صعود قله دماوند از جبهه ی جنوبی دماوند به مدت چهار روز با حضور ۲۱ نفر مهمان خارجی و ۱۴ نفر اعضا و مربیان تیم های ملی امید انجام شد و پس از اتمام صعود موفق و بازگشت به قرارگاه پلور و استراحت تیم های حاضر در این رویداد بین المللی تیم ها به قرارگاه ونداربن در استان مازندران منتقل شده تا در قسمت دوم برنامه شرکت نمایند.
بخش دوم:
پس حاضر شدن و پذیرش تیم های ایرانی (اعضا اردوهای ۹۶ تیم امید + نمایندگان استان ها که هر استان ۲نفر سهمیه داشت) و خارجی در قرارگاه کوهستانی ونداربن روز ۲۳ تیر تمامی نفرات به منقطه ی حصار چال علم کوه عظیمت کرده تا از بعدازظهر همان روز کلاس ها  در قالب آموزش و تمرین مباحث برف و صعودهای هیمالیایی شرکت نمایند.
این کلاس ها به مدت سه روز ادامه داشته که در راستای اهداف این کلاس ها بعضی از قلل منطقه از مسیر دهلیز های یخچالی صعود شده و روز چهارم تعداد ۷۰ نفر از مسیر نرمال توانستند قله علم کوه را صعود کرده و به سلامت به قرارگاه کوهستانی ونداربن بازگردند.
همچنین امروز ۲۷ تیر ۹۶ با انتقال تمامی تیم ها به تهران این کمپ به کار خود پایان داد.
▪️میزبان: فدارسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران
▪️سرپرست: آقای ایرج معانی
▪️سرپرست دوم و مسئول فنی: حسین مقدم
▪️روابط بین الملل: آقای محمود هاشمی و خانم مینا قربانی
▪️مدرسین دوره: آقایان محمد فراهانی، مجید درودگر، سید علی آقاسیدی، حسین مقدم
▪️مسئول تيم پزشكی: آقای محمد رضا حاجي پور
▪️تدارکات و پشتیبانی: آقای بیت اله سیرایی
▪️مسئول تشریفات: آقای مهدی سهیل فرید
 همچنین بر خود لازم میدانیم تقدیر و تشکر کنیم از اعضای تیم های ملی امید سال های گذشته که بدون هیچ چشم داشتی خالصانه ما را در برگزاری هر چه بهتر این رویداد بین المللی یاری نمودند.

گزارش برنامه:
مسئول فنی کمپ
حسین مقدم
 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان