طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 خرداد 1394 - 09:01
دختر امام(ره):

دات نیوز؛ دختر امام بار دیگر، نه‌تنها خاطره هاشمی از مادرش را تأیید کرد بلکه منتقدان او را بی‌انصاف خواند. بعد هم گفت هاشمی آقایی کرده که شکایت نکرده‌ است. پیش از او هم «لیلی بروجردی»، نوه امام، گفته ‌بود که آنچه «هاشمی» به نقل از مادربزرگم گفت، درست است. آن‌طور که از اخبار برمی‌آید، خانواده امام به هنگام دیدار همسر امام و «هاشمی» حضور داشته‌اند و شاهد آن ملاقات و سخنان گفته‌شده ‌بوده‌اند؛

هاشمی آقایی کرده که شکایت نکرده است

دات نیوز به نقل از شرق: دختر امام بار دیگر، نه‌تنها خاطره هاشمی از مادرش را تأیید کرد بلکه منتقدان او را بی‌انصاف خواند. بعد هم گفت هاشمی آقایی کرده که شکایت نکرده‌ است. پیش از او هم «لیلی بروجردی»، نوه امام، گفته ‌بود که آنچه «هاشمی» به نقل از مادربزرگم گفت، درست است. آن‌طور که از اخبار برمی‌آید، خانواده امام به هنگام دیدار همسر امام و «هاشمی» حضور داشته‌اند و شاهد آن ملاقات و سخنان گفته‌شده ‌بوده‌اند؛ دیداری در سال ٨٤ که طی آن «خدیجه ثقفی»، «هاشمی‌رفسنجانی» را توصیه به ورود به انتخابات می‌کند، اما بازگوکردن آن از سوی «هاشمی» یک‌ماه پیش جنجال زیادی به‌ویژه در بین حامیان «احمدی‌نژاد» برانگیخت. تاجایی که «پروین احمدی‌نژاد» به حمایت از برادرش، خاطره جدیدی از دیدار برادرش با بانو «ثقفی» را رو کرد؛ خاطره‌ای که از سوی خانواده امام تکذیب شد. 
«هاشمی‌رفسنجانی» در همایش بزرگداشت بانوی انقلاب گفته ‌بود: «در آن سال واقعا راضی نبودم که برای ریاست‌جمهوری حاضر شوم، مقامات مختلفی می‌آمدند و سخنرانی‌های متعددی انجام می‌شد، اما من زیر بار نمی‌رفتم، همسر امام(ره) صدایم کرد و گفت امام این انقلاب را به شما سپرده است. شما می‌خواهید آن را به چه کسی بسپارید؟ چقدر کسانی که می‌خواهند بیایند را می‌شناسید. من از حرف خانم تکان خوردم، اشک در چشمانم جمع شد و حاضر شدم که در انتخابات شرکت کنم. همسر امام اهل تملق، چاپلوسی و تظاهر نبود».
سیده «زهرا مصطفوی» دیروز در نشست خبری«همایش بین‌المللی امام، فلسطین و مقاومت اسلامی» به خبرنگاران گفت: «حرف‌هایی که برخی‌ها می‌زنند به این معنا بود که خواستند بگویند هاشمی دروغ می‌گوید و آقای هاشمی آقایی کرده که شکایت نکرده است. هاشمی‌رفسنجانی بسیار مرد نجیب و صبوری است و به همین جهت در سال‌های مختلف به ایشان تهمت‌ها زده شد و ساکت بودند. این خیلی بی‌انصافی است که به ایشان تهمت دروغ زدند. مادر من فوت کرده، اما من، دخترم، پسرم و خواهرم زنده هستیم و همه ما در مجلسی بودیم که آقای هاشمی تشریف آورد و مادر من خودشان به آقای هاشمی گفتند که بیا و مادرم بعد از صحبت‌های مختلف گفتند آقا من شنیده‌ام که نمی‌خواهید برای ریاست‌جمهوری کاندیدا شوید، امام(ره) انقلاب را به دست شماها سپرده است آن‌وقت شما می‌خواهید فرار کنید؟ عین این جمله بود که مادر ما گفت و من در آن جلسه بودم».
«پروین احمدی‌نژاد»، در واکنش به خاطره هاشمی گفته‌ بود: «خرداد سال ٨٥ در سالروز وفات حضرت امام‌خمینی(ره)، دکتر احمدی‌نژاد به اتفاق چندنفر دیگر از جمله اینجانب، به‌منظور دیدار با همسر مکرمه حضرت امام در جماران حضور یافتند. خانم در مقابل خدمه و برخی از اعضای خانواده، خوشحالی خود را از انتخاب دکتر این‌گونه ابراز کردند که در زمان انتخابات گفته بودند اگر دکتر رأی بیاورد، شیرینی انتخاب را میهمان من باشید و هرچه می‌خواهید غذا از بیرون تهیه کنید. ایشان می‌گفتند به خدمه منزل گفته‌ام تلویزیون را برای من فقط در صورت سخنرانی دکتر یا مقام‌معظم‌رهبری روشن کنید».
«لیلی بروجردی»، دختر زهرا مصطفوی، اما با تصدیق روایت هاشمی و تکذیب خاطره پروین احمدی‌نژاد به آنا گفته ‌بود: «آنچه آقای هاشمی از سال ٨٤ به‌نقل از مادربزرگ ما در همایش بانوی انقلاب طرح کردند، همانی است که ایشان پیش از این نیز در چهلم همسر امام در سال ٨٨ نقل کرده بودند. در آن جلسه مذکور من و مادرم، خانم زهرا مصطفوی، نیز حضور داشتیم». او گفته ‌بود سخنان هاشمی «سند است». لیلی بروجردی همچنین درباره ملاقات همسر امام و «احمدی‌نژاد» هم نوشته‌ بود: «پس از اینکه او رئیس‌جمهور شد، با همسرش غروب به ملاقات خانم آمد».


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان