طراحی سایت
تاريخ انتشار: 26 شهريور 1396 - 10:58
دات نیوز گزارش می دهد:

دات نیوز؛ نصیری رییس شورای آبگرمک سوال کردن پیرامون وضعیت تلفن و اینترنت در آبگرمک را مانند پاشیدن نمک بر زخم و سوهان روح می داند. 

مخابرات جم همچنان نامطلوب

عصر ارتباطات بیشتر از هر چیزی به تلفن و اینترنت مرتبط است و به قول معروف از نان شب هم واجب تر است چرا که بیشتر اوقات همین تلفن و اینترنت نان شب را تأمین می کند.

به گزارش دات نیوز، یکی از شهرستان هایی که در استان بوشهر سالهاست با مشکل آنتن دهی تلفن و اینترنت پرسرعت ( که کشور ما جزء پرسرعت ترین اینترنت محسوب می شود!!!) مواجه است جم می باشد و همین مشکل سبب کلافگی مردم شده در حالیکه بارها مردم گلایه ی خود را به گوش مسئولان رسانده اند ولی وعده های مسئولین در این مورد بعد از گذشت مدت ها در زمینه ی زیر ساخت های مخابرات اجرا و عملی نشده است. واقعیت این است که ایجاد زیرساخت های مخابرات نقش بسزایی در توسعه ی امورات مردم دارد که باید به این مقوله توجه ویژه ای شود ولی چرا بعد از این همه بحث و پی گیری های مردم و حتی سایت های خبری جم ، هنوز مسئولین از مدیر شرکت مخابرات استان که وعده هایی داد و به دست فراموشی سپرده شد تا شورای شهر و سایر مسئولین، توجهی ندارند جای سوال بزرگی است که پاسخی محکم را می طلبد. یکی از شهروندان تعریف می کرد که ساعت ها اداره ی ثبت منتظر ماندم و به دلیل مشکل اینترنتی کارم انجام نگرفت و به اجبار به روز بعد موکول شد درحالیکه اگر همان روز کارم انجام می گرفت بسیار می توانستم جلو بیفتم و مشابه همین موارد اداره ی پست و... می باشد گرچه اشکال از کارکنان نیست و نمی توان به آن ها خُرده گرفت چرا که مشکل اصلی وضعیت نابسامان اینترنت در این شهرستان است.

مردم این دیار خونگرم به نوعی حتی از وعده های وزیر ارتباطات نیز ناامید شده اند و دیگر نه حوصله ی پی گیری دارندو نه دوست دارند بیشتر از این با مسئولین زیربط سر و کله بزنند چرا که به قول آنان از شرکتی که حقوق کارکنان خود را چند ماه پرداخت نمی کند بیشتر از این نمی توان انتظار داشت. بعضی از محله های جم به صورت جدی با مشکل آنتن دهی و ضعف اینترنت مواجه هستند که باعث می شود گاهی برای انجام کارهای واجب خود به سطح شهر آمده تا بتوانند از اینترنت استفاده کنند و این مایه ی بسی تأسف است که یقینا مسئولین می بینند و تلاشی صورت نمی گیرد و در واقع مردم دیگر وقت شنیدن شعار را ندارند بلکه فقط و فقط یکبار برای همیشه بعد از این همه سال اتمام این وضعیت و رسیدن به حالت مطلوب تنها آن ها را راضی خواهد کرد به جبران این همه سال که اذیت شده اند و فرصت هایی را که از دست داده اند...

 

اصل نتیجه است که مردم ندیده اند

محمد باقر رفیعی پور نائب رییس شورای اسلامی استان در گفتگو با پایگاه خبری - تحلیلی دات نیوز ، دغدغه ی جدی مجموعه این بخش را بدون شک پی گیری وضعیت مخابرات این بخش برشمرد و گفت : ما منکر انجام اقدامات زیرساختی نیستیم چرا که تلاش صورت می گیرد و همچنان نیز در حال انجام است که نمونه ی آن جلسه با فرماندار جم که همگرایی خوبی در این خصوص حاصل شده ولی بعد از گذشت سه سال از قول هایی که داده شده همچنان روستاهای پایین بخش مرکزی با مشکل آنتن دهی و اینترنت مواجه هستند تا جایی که حتی مشکلات واگذاری خطوط تلفن ثابت نیز همچنان ادامه دارد که به علت کُند بودن تلاش مسئولین هنوز نتیجه ی قابل بیانی را مردم ندیده اند چرا که اصل نمود نتیجه است که حاصل نشده در حالیکه امروزه دسترسی به اینترنت حق طبیعی هر فردی می باشد.

 

نمک پاشیدن بر زخم

نصیری رییس شورای آبگرمک نیز در گفتگو با این پایگاه سوال کردن پیرامون وضعیت تلفن و اینترنت در آبگرمک را مانند پاشیدن نمک بر زخم دانسته و گفت : متأسفانه در اینجا وضعیت بسیار نامناسب و سوهان روح است و مهم تر و تأسف برانگیزتر اینکه چندین هزار نفر سال ها از داشتن حتی تلفن ثابت نیز محروم هستند.

و اما آنچه برایم بسیار جالب و قابل تأمل بود پاسخ زیبا و شنیدنی جناب پیمانی رییس مخابرات جم که با وجود پی گیری معاون عمرانی فرمانداری جم  در پاسخ به سوال "دات نیوز" مبنی بر وضعیت آنتن دهی و اینترنت شهرستان جم گفت: مسافرت هستم و  روز شنبه که برگشتم پاسخگو هستم!!!!!  و روز شنبه نیز هیچ خبری نشد که نشد...

و فقط می توانم بگویم تا زمانی که چنین بزرگوارانی مسئولیت ها را عهده دار هستند بهبود وضعیت بی شک لاک پشتی و گاهی به حالت سکون خواهد بود .

 

تهیه ی گزارش : منیژه دریسی


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان