طراحی سایت
تاريخ انتشار: 26 شهريور 1396 - 17:37
در جلسه ای با حضور معاونین فرهنگی، اجرایی و خدمات شهری و مدیر زیباسازی؛

دات نیوز؛ مهندس محمدی شهرداربرازجان درهمین راستا اظهارنمود: بوستان خیام در ضلع غربی میدان شهدا بعنوان بوستان بازیافت انتخاب گردید.

پارک بازیافت شهر برازجان راه اندازی می شود

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری برازجان، صبح امروزیک شنبه 26شهریورماه ، جلسه ی پیرامون همکاری در راه اندازی پارک بازیافت در شهر برازجان باحضورانجمن فرهنگ سازان محیط زیست در دفتر شهردار برازجان برگزارشد.

مهندس محمدی شهرداربرازجان درهمین راستا اظهارنمود: بوستان خیام در ضلع غربی میدان شهدا بعنوان بوستان بازیافت انتخاب گردید.

شهرداربرازجان درادامه گفت:این بوستان به منظور آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با مفاهیم علمی و کاربردی بازیافت در نظر گرفته شد تا بیش از پیش به استفاده بهینه از پسماندها توجه کرده و این فرهنگ در جامعه به شکل مناسبی نهادینه شود.

وی عنوان نمود: بسیاری از مواد قابل بازیافت در زباله های شهر بدون هیچگونه بازیافتی دور ریخته می شوند در حالیکه می توان از آنها استفاده کرد و هدف از ساخت این پارک این است که نشان دهیم می توان با استفاده از پسماندهای خشک یک پارک را تجهیز کرد.ان شاا...در این بوستان تندیس های زیبایی با پسماندهای خشک و زباله های دور ریختنی ساخته خواهدشد.

 گفتنی است دراین جلسه معاونین فرهنگی ،اجرایی وخدمات شهری ومدیرزیباسازی حضورداشتند.

برچسب ها:
دات نیوز

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان