طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 مهر 1396 - 15:23
با حضور اعضای شورا شهر برازجان

دات نیوز؛ در این مراسم سیده خدیجه حسینی، رئیس این کمیسیون هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را که با استقبال گسترده همشهریان عزیز روبه رو است را توانمند سازی بانوان در همه زمینه دانست و ابراز امیدواری کرد به زودی مقدمات  یک نمایشگاه دائمی برای این دوره آموزشی فراهم کند.

به گزارش دات نیوز، دوشنبه 3 مهر پس یک دوره آموزشی 45 با همکاری کمیسیون بانوان و جوانان و مرکز فنی و حرفه ای،مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی بدلیجات و گل کریستال با حضور هنر آموزان و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان برگزار شد.

در این مراسم سیده خدیجه حسینی، رئیس این کمیسیون هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را که با استقبال گسترده همشهریان عزیز روبه رو است را توانمند سازی بانوان در همه زمینه دانست و ابراز امیدواری کرد به زودی مقدمات  یک نمایشگاه دائمی برای این دوره آموزشی فراهم کند.

سرکار خانم مریم فرهودی یکی از مربیان آموزشی این دوره ضمن تقدیر از این تلاش های سرکار خانم سیده خدیجه حسینی اعلام کرد کلیه کارهای هنر آموزان را در این مراسم اختتامیه گردآوری کردیم تا اعضای محترم شورا در جریان میزان تاثیر این دوره بر عملکرد هنر جویان قرار گیرند.

 

برچسب ها:
دات نیوز

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان