طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مهر 1396 - 17:49
عباس برزگرزاده:

دات نیوز؛ در این دوره همه گروههای سیاسی چه جمعی و چه فردی در حال تلاش برای به دست آوردن کلید استانداری هستند. این اتفاق میمونی نیست، بهره برداری از نظریات تخصصی همه جریانهای سیاسی امری محبوب است ولی به کار گماری بدون لحاظ تفکر سیاسی در مناصب عالی مدیریتی و سیاسی چون استانداری قطعا امری مذموم...

بوشهر و دوباره انتخابات ریاست جمهوری!

دات نیوز ـ عباس برزگرزاده: حال و هوای این روزها بی شباهت با دوران انتخابات ریاست جمهوری نیست. در این ایام هر روز از شخصی برای استانداری بوشهر نامی برده می شود که بعضا از حیث گرایش فکری دورانی دارد از رئیسی تا روحانی.

در دوره انتخابات گروه های فکری زیادی برای جلب نظر مردم به منظور توفیق اندیشه خودشان در عرصه فعال می شوند و اصولا بین دو نحله فکری متضاد برای اداره کشور به یکسویی گرایش دارند. پس از انتخابات تقریبا تکلیف روشن است و جناح شکست خورده مطالبه ایی در حوزه مدیریت ندارد و قاعدتا نه سیستماتیک و نه شخصی، تقلایی برای کسب مناصب دولتی نخواهد داشت تا دوره بعد و بختی دیگر.

اما در این دوره همه گروههای سیاسی چه جمعی و چه فردی در حال تلاش برای به دست آوردن کلید استانداری هستند. این اتفاق میمونی نیست، بهره برداری از نظریات تخصصی همه جریانهای سیاسی امری محبوب است ولی به کار گماری بدون لحاظ تفکر سیاسی در مناصب عالی مدیریتی و سیاسی چون استانداری قطعا امری مذموم.  چرا که هدف از برگزاری انتخابات برگزیدن و ترجیح یک نوع از تفکر بر نوع دیگری از تفکر است و متعاقب آن نیز باید برای تحصیل مطلوب  کوشید که در غیر این صورت انتخابات منطقا سالب انتفاع به شمار می آید.


گاه گزینه ایی بسیار پر سر و صدا می شود و مخالفت ها اوج می گیرد و به یک باره مشاهده می شود به آرامی شخص دیگری که او هم دست کمی از فرد سابق ندارد مطرح می شود و این پروسه غیر طبیعی به مثابه یک تسلسل ادواری موجب خستگی و فرتوتی فزاینده خواهد شد و نهایتا مثال مرگ و تب مصداق می یابد.
این فرآیند هر چه که هست عاقبت خوبی ترسیم نمی کند و این دوران بین محذورین است یعنی اجتماع آنچه خواسته شده و آنچه محقق شده جمع نقیضین است که عقلا محال.


عباس برزگرزاده 

رئیس شعبه بوشهر حزب ندای ایرانیان


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان