طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 مهر 1396 - 16:27
استانداری بوشهر و گزینه ها

دات نیوز؛ شنیده ها هاکی از این است که عده ای بصورت جدی در حال رایزنی برای استاندار شدن حسینی در استان بوشهر می باشند و در این میان نام علی لاریجانی رئیس مجلس نیز به چشم می خورد که گویا حسینی مورد حمایت شدید ایشان و تیم اصولگرای ایشان می باشد.

 

لاریجانی به حمایت از سیدشریف حسینی وارد شد

به گزارش دات نیوز، شروع به کار دولت دوم روحانی با تغییر استاندارانی که اکثرا حدود چهارسال با تیم دولت کار کرده اند وارد فاز جدیدی شد و تا امروز 12 مهرماه تکلیف ۱۲ استانداری مشخص شده است که در روز چهارشنبه 22 شهریورماه فریدون همتی، عبدالمحمد زاهدی، موسی خادمی، محمدمهدی مروج‌الشریعه، اسماعیل تبادار، علی‌محمد احمدی و محمدعلی نجفی به‌ترتیب به‌عنوان استانداران استان‌های هرمزگان، قزوین، لرستان، خراسان‌جنوبی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و البرز از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند و روز یکشنبه 2 مهرماه مجید خدابخش به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی، قاسم سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار ایلام، محمدحسین مقیمی به عنوان استاندار تهران، هوشنگ بازوند به عنوان استاندار کرمانشاه و مصطفی سالاری به عنوان استاندار گیلان تعیین شدند.

در حالی که بنا به گفته ی رحمانی فضلی «دولت سعی دارد در کوتاه‌ترین فاصله و به این خاطر که  تزلزلی در مدیریت استان‌ها انجام نگیرد تکلیف استانداران را تعیین کند»، در این میان وضعیت استان بوشهر همچنان نامشخص و روز به روز هم پیچیده تر می شود و فرصت از دست می رود.

بنا به گزارش دات نیوز، در حالی که انتخاب استاندار برای استان بوشهر کاملا پیچیده شده است و به نوعی با ترافیک گزینه ها روبرو هستیم، اما گاها گزینه هایی مطرح می شود که طبق سوابق و شواهد هیچ سنخیتی با دولت و اندیشه ی روحانی ندارند.

از این میان می توان به سید شریف حسینی نماینده سابق حوزه انتخابیه اهواز اشاره کرد که ضمن اینکه فردی تمام اصولگرا می باشد با توجه به نامه ای که ایشان در آبان 93 با آن لحن به روحانی نوشت خط و مشی خود را مقابل دولت قرار داد.

شنیده ها حاکی از آن است که عده ای بصورت جدی در حال رایزنی برای استاندار شدن حسینی در استان بوشهر می باشند و در این میان نام علی لاریجانی رئیس مجلس نیز به چشم می خورد که حسینی مورد حمایت شدید ایشان و تیم اصولگرای ایشان می باشد.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان