طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آبان 1396 - 07:16
دومین همایش سالانه دوچرخه سواران دشتستان؛

دات نیوز؛ دومین همایش سالانه دوچرخه سواران دشتستان به حمایت از آثار باستانی در روستای درودگاه برگزار گردید.

به گزارش دات نیوز، جمعه پنجم آبان دومین همایش بزرگ دوچرخه سواران دشتستان با شعار حمایت از آثار باستانی به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دشتستان، گروه دوچرخه سواری کناره زیارت، هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان بوشهر، باشگاه ورزشی سرزمین مهر، انجمن اهل قلم برازجان، باشگاه اتحاد درودگاه، انجمن فرهنگی گردشگری، کمیته ورزشهای همگانی درودگاه و گروه دوچرخه سواری سفیران سلامت سعدآباد برگزار گردید.

بنا به این گزارش، بالغ بر صد نفر دوچرخه سوار از شهرهای برازجان، آبپخش، سعدآباد و روستاهای زیارت، دهقائد و درودگاه حضور داشتند که همگی ساعت هشت صبح در درودگاه، کاخ هخامنشی تموکن (بردک سیاه) حضور داشتند.

از جمله حاشیه های این همایش می توان به حضور دو نفر از زائران امام حسین (ع) از استان فارس در این همایش اشاره کرد و همچنین میزبانی خوب مردم و مسئولین روستای درودگاه که نهایت همکاری را با این مجموعه داشتند.

شایان ذکر است این همایش دومین همایش دوچرخه سواری دشتستانی ها می باشد که در این قالب برگزار می شود و سال گذشته این همایش در روستای صفی آباد و قدمگاه امامزاده محمدترک برگزار شده بود.

بعد از انجام این همایش که با نظم بسیار خوبی همراه بود مقرر گردید سومین همایش در سال آینده با میزبانی شهر آبپخش برگزار شود.

با تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی، سروان برزگر از پلیس راهنمایی و رانندگی و مصیب باغنده از اورژانس ١١۵ که در طول مسیر دوچرخه سواران را همراهی و همکاری کامل را داشتند. میزبانی خوب مردم و مسوولین روستای درودگاه

دو تن از دوچرخه سواران از استان فارس بودند که راهی کربلای معلی می بودند و در این همایش شرکت کردند.


نظرات کاربران
مصیب 12 ماه قبل گفت:
درود بر همت رکابزنان و هماهنگ کنندگان این همایش .
مانا باشید
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان