طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 آذر 1396 - 21:46
به همت انجمن ورزشهای افراد با هوش میانه استان؛

دات نیوز؛ به همت انجمن ورزشهای افراد با هوش میانه استان بوشهر، به مناسبت هفته وحدت، همایش دوچرخه سواری برگزار گردید.

 

به گزارش دات نیوز،صبح امروز یکشنبه 19 آذر، به همت انجمن ورزشهای افراد با هوش میانه استان بوشهر، به مناسبت هفته وحدت، همایش دوچرخه سواری برگزار گردید.

ستار فتحی رئیس «انجمن ورزشهای افراد با هوش میانه» استان، ضمن تبریک هفته وحدت، هدف از این همایش را ایجاد نشاط اجتماعی، ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و شناسایی استعدادهای با هوش میانه و ترغیب آنها به ورزش بیان کرد و گفت: ما در انجمن ورزشهای با هوش میانه استعدادهای بسیار خوبی داریم که در این یکی ـ دوسال شناسایی و به جامعه ورزشی کشور معرفی شده اند.

ایشان اظهار کرد: «انجمن ورزشهای افراد با هوش میانه» انجمنی نوپا است که امیدواریم این روند صعودی آن تداوم داشته باشد.

 

محمدحسن محمدی شهردار برازجان نیز که در این همایش حضور داشت با بیان اینکه ما جدا از مسائل عمرانی، در پی ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی نیز می باشیم گفت: تمام سعی مان این است که جاده سلامت را که در دست اجرا داریم در دهه ی فجر افتتاح نموده تا مردم بتوانند محیط و فضایی خوبی را برای ورزش و پیاده روی داشته باشند.

در پایان این همایش به افرادی که شرکت کرده بودند هدیه ای از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و جوایزی نیز به قید قرعه به ده نفر از طرف هیات دوچرخه سواری دشتستان قرار شد اهدا شود.

شایان ذکر است در این همایش با همکاری هیات دوچرخه سواری دشتستان، گروه دوچرخه سواری ظفر دشتستان، گروه دوچرخه سواری کناره روستای زیارت، اموزشگاه متوسطه حرفه ای توانا، شورا و شهرداری شهر برازجان برگزار گردید که مهندس نوید متین عضو شورای شهر، محمدرضا کوهکن رییس اداره فرهنگی ـ ورزشی شهرداری برازجان، فرزانه عوض زاده نائب رئیس هیات دوچرخه سواری و محمد حیدری مدیر آموزشگاه حرفه ای توانا نیز حضور داشتند.


نظرات کاربران
ضرغامیان حدود 1 سال قبل گفت:
درود و خداقوت به مسئولین
دوچرخه سوار حدود 1 سال قبل گفت:
احسنت ،عالی
انشاله در برنامه های آتی بانوان هم شرکت کنند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان