طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 آذر 1396 - 18:22
جدال سرد لیگ برتری های سابق برنده نداشت

دات نیوز؛ در آغاز هفته چهاردهم مسابقات لیگ دسته دوم و در حساس ترین دیدار گروه اول مسابقات در رشت تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری حساس از شاهین شهرداری بوشهر پذیرایی کرد که حاصل ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم تساوی بدون گل بود.

دات نیوز ـ کورش امینی: در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ دسته دوم تیم های مدعی داماش گیلان و شاهین شهرداری بوشهر به تساوی بدون گل رضایت دادند


در آغاز هفته چهاردهم مسابقات لیگ دسته دوم و در حساس ترین دیدار گروه اول مسابقات در رشت تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری حساس از شاهین شهرداری بوشهر پذیرایی کرد که حاصل ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم تساوی بدون گل بود.
هفته چهاردهم لیگ دسته دوم/ساعت: ۱۴:۰۰

استادیوم عضدی رشت/تماشاگر:۱۰۰۰ نفر

تیم داوری:جواد بختیاری کمک ها:امید رفیعی و مسعود شیرانی داور چهارم:میثم رفیعی

ترکیب تیم  داماش گیلان

مسلم حق شناس،محمد مختاری،کنعان طاهرنژاد،آزاد جعفرزاده،حسین میرزاحسین پور(۸۱-میلاد پورمحسن)،محمد همرنگ،محمد طالبی،میثم میرپسندیده،سعید طالبی(۹۰+۱-مصطفی آقاجانی)،علیرضا صبوری(۶۶-سعید  باقرپسند)و میلاد پورصف شکن

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر

محمدعلی نعیمی،امید سلطانی،محسن ارزانی،اکبر بختیاری(۸۶-بهروز نوروزی فرد)،مصطفی علیخانی(۸۹-محسن وفایی صدر)،اسماعیل قروی،محسن فیاض بخش،مجید خدابنده لو(۹۰+۲-مهدی چاهکوتاه زاده)،محمد محبی،عباس پورخسروانی و میلاد صارمی

کارت زرد و قرمز
سعید طالبی از داماش گیلان مجید خدابنده لو از شاهین شهرداری بوشهر

شرح بازی

در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی سردی را مانند هوای شهر رشت از سوی دو تیم شاهد بودیم با این حال شاهینی ها بازی برتری را نسبت به داماش به نمایش گذاشتند و یک بار نیز توسط پورخسروانی تا آستانه گشودن دروازه میزبان پیش رفتند.در ۲۵ دقیقه پایانی نیمه اول نیز موقعیت گلزنی خاصی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد و در نیمه ای که شاهد بازی پراشتباه بازیکنان داماش بودیم سپیدپوشان بوشهری نتوانستند از معدود موقعیت هایشان استفاده کنند تا نیمه نخست بدون گل مساوی تمام شود.

در نیمه دوم داماش بازی را برتر از مهمان آغاز کرد با این حال در ۲۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم هیچ یک از دو تیم موقعیت گلزنی خاصی را روی دروازه یکدیگر ایجاد نکردند و بازی در این دقایق بیشتر در میانه میدان در جریان بود.جدی ترین موقعیت بازی اما در دقایق پایانی ایجاد شد جایی که خدابنده لو دروازه خالی داماش را نتوانست باز کند تا جدال دو تیم سابقا لیگ برتری این روزهای لیگ دسته دوم برنده نداشته باشد.
دقایق حساس

*:دقیقه۹:ضربه رو پای عباس پورخسروانی با برخورد به مدافعان داماش راهی کرنر شد

*:دقیقه۱۷:اشتباه مرگبار محمد همرنگ درون محوطه جریمه خودی میلاد صارمی را در موقعیت مناسب گلزنی قرار داد در ادامه صارمی با پاسی دقیق پورخسروانی را در برابر دروازه خالی داماش قرار داد که وی با ضربه ای بی دقت نتوانست دروازه بی سنگربان داماش را باز کند.

*:دقیقه۲۴:باز هم اشتباه فردی از مدافعان داماش بازیکنان شاهین را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بار ضربه علیخانی با اختلاف به بیرون رفت.

*:دقیقه ۶۰:اولین حرکت جدی در نیمه دوم در این دقیقه انجام گرفت جایی که شوت رو پای قروی هافبک شاهین در اختیار مسلم حق شناس قرار گرفت.

*:دقیقه۹۰:پاس در عرض اشتباه از کنعان طاهرنژاد،خدابنده لو از شاهین را در موقعیت تک به تک با دروازه بان داماش قرار داد.خدابنده لو در حالی که حق شناس را نیز از پیش رو برداشته بود دروازه خالی داماش را نتوانست بگشاید.
 
اتفاق ویژه
لاجوردی پوشان شهرباران در خانه بازی پراشتباه به نمایش گذاشتند از سوی دیگر سپیدپوشان با گل نکردن دو موقعیت دروازه خالی بهترین فرصت را برای صعود در جدول از دست دادند

برچسب ها:
دات نیوز

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان