طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 دي 1396 - 21:22
گزارش بعد از گذشت یکسال از همایش «من طبیعت را دوست دارم»؛

دات نیوز؛ همایش «من طبیعت را دوست دارم» به بار نشست و بذر الوک های منطقه گیسکان که در این همایش کشت شده بود سبز شده اند.

الوک های منطقه گیسکان سبز شده اند +(عکسهای قدیم و جدید)

به گزارش دات نیوز،بذرهای بادام کوهی (الوک) که یک سال پیش به همت انجمن گردشگران دشتستان، اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان دشتستان همراه با فعالان مدنی کشت شده بود، سبز شده اند.

آذرماه پارسال بود که خبرنگار ما متوجه قطع درختان جنگلی بادام کوهی در ارتفاعات گیسکان شد و پس از آن با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان دشتستان همراه با فعالان مدنی و به همت انجمن گردشگران دشتستان (موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان) در روز 18 آذرماه همایش بزرگ «من طبیعت را دوست دارم» برگزار شد که با استقبال گسترده ای همراه بود.

در این همایش به منظور توسعه فضای سبز و حمایت از بادام کوهی اقدام به نهال کاری و بذر بادام کوهی کشت شد و در جهت فرهنگ سازی و تجلیل از مردم بومی آن محل به آنان دسته گل اهدا گردید.

امروز با گذشت یک سال از این همایش خبری خوشحال کننده برای دوستداران طبیعت داریم و آن این است که این بذرها سبز شده و زیبایی خاصی را به منطقه بخشیده است.

بنا به گزارش خبرنگار دات نیوز، بذر بادام های کوهی که سال پیش کشت شده بود با حفاظت مردم بومی آن منطقه و نیروهای اداره کل منابع طبیعی شهرستان، سبز شده و در حال رشد و نمو می باشند.

در ادامه عکس هایی از همایش پارسال و سبز شدن این درختان مشاهده می کنید:

 

 
 

و اکنون عکس های جدید از سبز شدن الوک ها:
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان