طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 بهمن 1396 - 09:17
آئین افتتاح ساختمان تامين اجتماعى شعبه شبانكاره +عکس

دات نیوز؛ پس از ١٢ سال از آغاز به كار شعبه و طى ١١٠ روز عمليات احداث پروژه، ساختمان تامين اجتماعى شعبه شبانكاره استان بوشهر با حضور  استاندار، نماينده مردم دشتستان در مجلس شوراى اسلامى و ساير مسئولان استانى و محلى، افتتاح شد.

در آئین افتتاح ساختمان تامین اجتماعی شعبه شبانکاره، بصورت نمادین دفترچه تامین اجتماعی رئیس جمهور صادر شد.

به گزارش دات نیوز،صبح روز شنبه 21 بهمن ساختمان تامین اجتماعی شعبه شبانكاره با حضور  استاندار، نماينده مردم دشتستان در مجلس شوراى اسلامى و ساير مسئولان استانى و محلى، افتتاح شد.

بنا به این گزارش، سرعت ساخت این ساختمان که در نوع خود بی نظیر بود به نحوی که  ١ آبان ١٣٩٦ کلنگ شروع ساخت این ساختمان بر زمین نشست و امروز پس از ١١٠ روز شاهد افتتاح این پروژه با بهترین امکانات بودیم.

 

یونس خسروانی مديركل تامين اجتماعى استان بوشهر، در گفتگویی مختصر با «دات نیوز» ضمن تقدیر و تشکر از همه ی دست اندرکاران این مهم گفت: ما در راستای شعار دولت که تدبیر و امید است فعل ما می توانیم را صرف کردیم و معتقدیم این اقدامات فضای جامعه را بسمت امید بیشتر سوق می دهد و باعث نشاط بیشتر در جامعه و اعتماد بیشتر مردم به مسئولین می شود.

 

وی در این آئین با اشاره به مشخصات این ساختمان و اینکه تمام استانداردهاى مورد نياز در ساختمان اعم از استحكام بنا، سيستم اعلام حريق، اطفاى حريق، شرايط مقاومت در برابر زلزله و ساير موارد فنى در ساختمان پيش بينى و رعايت شده است افزود: اين ساختمان با متراژ تقريبى ٤٠٠ متر مربع، ٤٠٠ ميليون تومان اعتبار ساخت، ١٠٠ ميليون تومان اعتبار خريد تجهيزات و ١٠٠ ميليون تومان اعتبار تأسيسات زيربنايى، جمعاً مبلغ ٦٠٠ ميليون تومان اعتبار تخصيص يافته و طى مدت زمان ١١٠ روز  تكميل شده است.

خسروانی همچنین با اشاره به وجود يكهزار متر مربع فضاى سبز در اين پروژه، گفت: فضاى سبز با چنين متراژى در ساختارهاى ادارى سازمان در كشور و استان كم نظير است كه به منظور ايجاد فضايى بانشاط تر در شعبه لحاظ گرديده است.

یونس خسروانی در پایان با ذکر این مصرع که «بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد» بصورت ویژه از اصغر مددی رئیس شعبه شبانکاره و آقای درگهر بخاطر زحمات شبانه روزیشان تقدیر و تشکر کرد.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان