طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 اسفند 1396 - 06:34

دات نیوز؛ مصطفی قلی پور گفت: از ابتدای سال تا پایان دیماه سالجاری تعداد 13 واحد تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی مراحل ساخت و ساز خود را به پایان رسانیده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری از سازمان جهاد کشاورزی گردیدند.

بهره برداری از  13 واحد تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی در سال اقتصاد مقاومتی

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دات نیوز گفت: در سالجاری 13 واحد تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی به بهره برداری رسیده است.

مصطفی قلی پور گفت: از ابتدای سال تا پایان دیماه سالجاری تعداد 13 واحد تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی مراحل ساخت و ساز خود را به پایان رسانیده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری از سازمان جهاد کشاورزی گردیدند.
قلی پور افزود: میزان اشتغال ایجاد شده حاصل از این واحدهای تولیدی  231 نفر بوده و سرمایه گذاری انجام شده در این واحدها  353441 میلیون ریال می باشد.
وی همچنین عنوان کرد: میزان ظرفیت اسمی این واحدهای تولیدی 76580 تن و میزان جذب مواد خام کشاورزی در این واحدها 89091 تن بوده است.
قلی پور گفت: این طرحها در زمینه های صنایع تبدیلی باغی زراعی دام و طیور و شیلات بوده است.
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی در پایان گفت: علی رغم مشکلات موجود در بخش صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی، این مدیریت با تلاشهای فراوان و فعالیت های صاحبان واحدهای تولیدی موفق به انجام این موضوع در سال جاری شده است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان