طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 اسفند 1396 - 21:01
به همت باشگاه سرزمین مهر اولین دوره عکس کوهستان برگزار شد

دات نیوز؛ در پایان آثار هنرمندان، عنایت شریفی، سروش نیک نام، مجتبی مصدق، وحید مهاجریان، اسماعیل زارع و خانم عظیمه شمشیری به بخش پایانی و نمایشگاه این دوره راه پیدا کرد و اثر آقای عنایت شریفی با کد تعیینی شماره ۲۵۶  بعنوان عکس برتر این دوره انتخاب گردید.

نتیجه مسابقه عکس کوهستان +عکسهای برتر و گزارش دبیر مسابقات

به گزارش دات نیوز، اولین دوره ازمسابقات عکس کوهستان برگزار شد که با استقبال خوبی همراه بود.

بنا به این گزارش، مهدی باقرزادگان دبیر این مسابقات طی گزارشی نتایج را اعلام کرد.

 

به نام خـــــالق زیبائی ها


اولین دوره مسابقات عکس کوهستان توسط کارگروه فرهنگی باشگاه سرزمین مهر و با مشارکت هیات کوهنوردی شهرستان و انجمن سینمای جوان برازجان برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات تعداد ۲۵۸ عکس توسط پنجاه و سه نفر از کوهنوردان هنرمند هم استانی به بخش دبیرخانه  مسابقات ارسال گردید.

جلسه ی تعیین عکس های برتر در سالن کنفرانس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی برازجان و با حضور سه داور: نیما آقایان‌حسینی(نماینده ی باشگاه سرزمین مهر)، رضا عباسی(نماینده انجمن سینمای جوان شهرستان دشتستان) و مهدی باقرزادگان(نماینده ی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دشتستان) بصورت زنده و با حضور جناب آقای عبدالمهدی اقدسی(رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دشتستان) و تعدادی از علاقه مندان و شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات برگزار و عکس های برتر طی چهار مرحله توسط داوران انتخاب شد.

در پایان آثار هنرمندان، عنایت شریفی، سروش نیک نام، مجتبی مصدق، وحید مهاجریان، افشین محمدیم  اسماعیل زارع و خانم عظیمه شمشیری به بخش پایانی و نمایشگاه این دوره راه پیدا کرد و اثر آقای عنایت شریفی با کد تعیینی شماره ۲۵۶  بعنوان عکس برتر این دوره انتخاب گردید.

در پایان از همه ی عوامل اجرایی این دوره از مسابقات عکس کوهستان اعضا محترم باشگاه سرزمین مهر و آقای عبدالمهدی اقدسی(رئیس هیات کوهنوردی شهرستان) و همچنین صاحبان آثار مراتب قدردانی و سپاس بعمل می آید.

به امید تداوم و برگزاری هر چه بهتر این گونه مسابقات و مشارکت هر چه بیشتر دیگر باشگاه ها و گروه های کوهنوردی در برگزاری اینگونه جشنواره ها.

انشاالله

 

با احترام: مهدی باقرزادگان ـ دبیر مسابقات

 عکس برتر از عنایت شریفی

 

 

عکس از عظیمه شمشیریعکس از عنایت شریفیعکس از اسماعیل زارع

 

عکس از وحید مهاجریان

 

عکس از وحید مهاجریان

 

عکس از مجتبی مصدقعکس از افشین محمدیعکس از سروش نیکنام


نظرات کاربران
شرک کننده حدود 1 سال قبل گفت:
واقعا کج سلیقه گری تمام در انتخاب عکسها توسط داواران و شاید میتوان گفت داروری بسیار ضعیف و شاید باز میتوان گفت که بعضی از عکسها از قبل سفارش شده بوده به هر حال بسیار انتقاد از این داوری و مسابقه میباشد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان