طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 فروردين 1397 - 05:49
معاون عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

دات نیوز؛ معاون عمرانی استاندار بوشهر یادآور شد: فرمانداری دشتستان با اداره کل راه و شهرسازی استان در اسرع وقت نسبت به جانمایی و شروع احداث سالن ۱۰۰۰ نفره برازجان با مشارکت اقدام کند.

به گزارش «دات نیوز» و نقل ازاداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، معاون عمرانی استاندار بوشهر از شتاب گرفتن پروژه مرمت دژ برازجان خبر داد. در جلسه‌ای که به ریاست مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار با حضور فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دشتستان، رئیس شورا و شهردار برازجان، مدیر کل راه و شهرسازی و معاونین، مدیر کل میراث فرهنگی - گردشگری و معاونین و مدیران کل دفاتر شهری و فنی استانداری برگزار شد مقرر شد طی بازه زمانی یکماهه میراث فرهنگی استان با همکاری فرمانداری دشتستان اقدام به تملک زمین‌های اطراف چرخاب کند.


بنا به این گزارش، همچنین مقرر شد با گذراندن روال قانونی، مقدمات تملک املاک اطراف کاروانسرای مشیر ( دژ) بمنظور ساماندهی و دسترسی بهتر مردم و گردشگران انجام شود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر در این نشست یادآور شد: مرمت کامل دژ برازجان آرزوی دیرینه مردم برازجان و مورد تاکید استاندار محترم است و میراث فرهنگی و گردشگری موظف است در سال جاری پروژه را با حساسیت تمام فعال کرده و هر دو هفته یکبار به دفتر فنی استانداری گزارش پیشرفت پروژه را ارسال کند.


مهرداد ستوده همچنین فرصتی یکماهه را برای اداره میراث فرهنگی و گردشگری تعیین کرد که اراضی اطراف چرخاب برازجان را تملک کند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر یادآور شد: فرمانداری دشتستان با اداره کل راه و شهرسازی استان در اسرع وقت نسبت به جانمایی و شروع احداث سالن ۱۰۰۰ نفره برازجان با مشارکت اقدام کند.

در این نشست فرماندار و مدیران حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف مطرح شده در جلسه به ویژه وضعیت آرامستان ۲ و ۳ برازجان بیان کردند که در پایان مقرر شد پس از بازدید میدانی گروه کارشناسی در هفته جاری مساله آرامستان ۲ و ۳ تعیین تکلیف شود. معاون عمرانی استاندار در پایان تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی طبق جدول زمان‌یندی تعیین شده مورد تاکید مدیریت ارشد استان است و همین شاخص بسیار مهمی برای ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی است.نظرات کاربران
مطالبه 11 ماه قبل گفت:
از نشر خبر ۲۱ فروردین تا امروز ۲۱ مرداد ماه چند ماه میشود؟
چه پیشرفتی صورت گرفته؟
آیا دژ به پیمانکار واگذار شده ؟
یا جانمایی سالن ۱۰۰۰ نفره انجام شده؟
یا سالن ۱۰۰۰ نفره به پیمانکار داده شده؟
اصلا بودجه ای دولت به این مهم تخصیص داده شده؟
استاندار محترم که میفرمایند در هفته دولت سالن ۱۰۰۰نفره کلنگ زنی میکنند مگه تا قبل از اینکه به پیمانکار تحویل داده نشده ایشان میتوانند کلنگ بزنن؟
البته برای ایشان تمام محال ها ممکن شده......
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان