طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 مرداد 1397 - 06:39
تودیع و معارفه رئیس تامین اجتماعی بیدخون +عکس

دات نیوز؛ اصغر مددی ریاست سازمان تامین اجتماعی شعبه ی بیدخون را عهده دار شد و حسین حیدری به معاونت بیمه ای اداره ی کل استان بوشهر رسید.

اصغر مددی به ریاست سازمان تامین اجتماعی بیدخون رسید

به گزارش دات نیوز، صبح امروز، دوشنبه هشتم مردادماه آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه ی بیدخون با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان، در این شعبه برگزار گردید.

 

یونس خسروانی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر و تشکر از حسین حیدری رئیس سابق تامین اجتماعی بیدخون، این شعبه را از شعبه های ممتاز کشوری دانست و به مددی بابت سمت جدید تبریک گفت.

ایشان حیدری را از نیروهای مجرب و متعهد سازمان دانست که بعد از این در سمت معاون بیمه ای سازمان به خدمت خود ادامه خواهند داد.

 

اصغر مددی رئیس جدید تامین اجتماعی شعبه ی بیدخون، که پیش از این ریاست شعبه ی شبانکاره را به عهده داشت، ضمن تشکر از حسن نیت مدیرکل گفت: امیدوارم با استفاده از تجربیات دوست خوبم آقای حیدری و همدلی و همکاری کارمندان، مسیر ارتقاء و پیشرفت هر چه بیشتر این شعبه را در کشور بپیمائیم.

بنا به این گزارش، کارکنان این شعبه نیز از تلاش و زحمات حیدری تشکر بعمل آورده و برای ایشان آرزوی موفقیت را در پست جدید نمودند. همچنین ضمن خوش آمدگویی به مددی، پست ریاست تامین اجتماعی شعبه ی بیدخون را به ایشان تبریک گفتند.

 

شایان ذکر است امروز جلسه ی معارفه ی حسین حیدری در سازمان تامین اجتماعی استان به سمت معاون بیمه ای برگزار می گردد. نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان