طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 مرداد 1397 - 12:56

دات نیوز، سه شنبه 23 مرداد ماه با همت و تلاش هئیت ورزش های همگانی دشتستان، به منظور هرچه بیشتر و بهتر بین مدیران و مربیان رشته های آمادگی جسمانی  و ایروبیک شهرستان در سالن اجتماعات اداره ورز و جوانان در طبقه فوقانی استخر خلیج فارس برازجان برگزار گردید.

برگزاری جلسه هماهنگی مدیران باشگاه ها و مربیان فعال رشته های آمادگی جسمانی و ایروبیک در دشتستان

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان؛ سه شنبه 23 مرداد ماه با همت و تلاش هئیت ورزش های همگانی دشتستان، به منظور  هماهنگی  هرچه بیشتر و بهتر بین مدیران و مربیان رشته های آمادگی جسمانی  و ایروبیک شهرستان جلسه ای سه ساعته در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان در طبقه فوقانی استخر خلیج فارس برازجان برگزار گردید.

 این جلسه با حضور علی محمد کمارج حاجی رییس اداره ورزش و جوانان و یوسف اطمینان رییس هییت ورزش های همگانی دشتستان با مشارکت حدود 35 مربی  و مدیر باشگاه های دشتستان برگزار شد.

 

کمارج حاجی در این نشست با توجه به اهمیت توسعه و رشد ورزش بانوان گفت: سعی بر این داریم گوشه ای از برنامه های این اداره  در زمینه پیشرفت و رشد ورزش بانوان باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه افزود: مربیان را با رعایت و ترویج هرچه بیشتر اخلاق در ورزش بخصوص در بین جوانان ورزشکار توصیه و سفارش نمود.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد:اگر جوانان ما می خواهند آموزش خوبی ببینند، باید مربی از جنس خودشان داشته باشند.

کمارج حاجی بااشاره به رقابت سالم گفت: رقابت سالم، منطقی و با ید با دید باز صورت گیرد و باخت مرگ نیست؛ شروع دیگر برای پیروزی است.

 

 در ادامه یوسف اطمینان، رئیس هیئت ورزش های همگانی دشتستان ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور مربیان فعال و مدیران باشگاه های این شهرستان گفت: این دو کمیته (امادگی جسمانی و ایروبیک) کمیته اصلی ما می باشد.

 اطمینان با توجه به ضرورت بیمه افزود: مدیران باشگاه توجه جدی به بیمه نمودن ورزشکاران داشته باشند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: باشگاه ها باید طبق قوانین و مقررات تعیین شده و از فروش هر گونه وسایل، البسه، مکمل ها و دارو ها در باشگاه و عدم استفاده از مربیانی که مدرک رسمی ندارند؛ فعالیت خود را انجام داده باشند.

ایشان در سخنان  پایانی خود اظهار داشت: جهت داشتن کمیته ای فعال و پویا و استفاده  از تمامی ظرفیت های  اهالی فن  در هییت شهرستان تصمیم گرفته شد

اعضا  کمیته های آمادگی جسمانی و ایروبیک هییت همگانی دشتستان در حوزه بانوان بجای انتصاب  ابتدا بین خود مربیان به رای گذاشته شوود و افراد منتخب همین مربیان توسط هییت انتصاب می گ

ردد.

 در پایان جلسه از بین 35  شرکت کننده به منظور انتخاب اعضا کمیته ها از حاضرین  نظر سنجی شد که برای کمیته آمادگی جسمانی 12 نفر  و برای کمیته ایروبیک نیز 10 نفر کاندیداتوری خود را اعلام نمودند که با رای گیری  مخفی از بین حاضرین، افراد زیر حائز اکثریت آرا شدند و به عنوان  اعضا  کمیته های آمادگی جسمانی  و ایروبیک هییت ورزش های همگانی  دشتستان جهت صدور حکم  انتخاب شدند.

 

 

کمیته آمادگی جسمانی بانوان:

1) آذر قهرمان پور

2)فخریه خزایی

3)رقیه کوهزاد

4)نفیسه راستی مطلق

5)مریم حیدری

 

 

6)مهرنوش مراد زاده(علی البدل)

7)حبیبه قاسمی(علی البدل)

 

اعضا کمیته ایروبیک بانوان:

1) نعیمه قاسمی

2)بهناز کلانتری

3)فاطمه اشرف

4)مانساء خوش رفتار

5)شهین کشتکار

 

 

6)صفیه عبدالهی (علی البدل)

7)راضیه معصومی(علی البدل)

 

و در پایان یوسف اطمینان ضمن تبریک به نفرات انتخاب شده، اعلام داشتبه زودی طی یک جلسه حکم اعضا صادر و تقدیم خواهد شد  و برای برگزاری هرچه  بهتر المپیاد درون شهرستانی در این دو رشته برنامه ریزی خواهد شد.

 

عکاس: سیده ریحانه دباغنظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان