طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 مرداد 1397 - 14:52

 دات نیوز؛ سومین جلسه از دوره عمومی کمک های اولیه پنج شنبه 25 مردادماه در پژوهشسرای متقین برگزار شد.

برگزاری سومین هفته از دوره عمومی کمکه های اولیه برازجان + تصاویر

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی دشتستان، سومین جلسه از دوره عمومی کمک های اولیه پنج شنبه 25 مردادماه در پژوهشسرای متقین برگزار شد.

این دوره با همت و تلاش هیئت  ورزش های همگانی دشتستان و با مساعدت و همیاری جمعیت هلال احمر، هییت پزشکی ورزشی و اداره ورزش و جوانان  دشتستان از تاریخ 11 مرداد ماه به مدت 4 جلسه (پنج شنبه  هر هفته) آغاز گردیده و در 1 شهریور ماه به اتمام خواهد رسید.

در سومین هفته از آموزش دوره عمومی کمک های اولیه، فرهاد شبانکاره و نصرالله حسن زاده مدرسان این دوره مروری به مباحث گذشته و مباحث جدید به صورت تئوری و عملی آموزش دادند.

چهارمین جلسه این دوره روز پنج شنبه  1 شهریور ماه از ساعت 8 صبح الی 14 ادامه خواهد داشت.

اقدام جديد از سوي هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با هماهنگي و مشاركت و محوريت هييت پزشكي ورزشي

اقدامي جديد از سوي هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با هماهنگي و مشاركت و محوريت هييت پزشكي ورزشي و به جهت سهولت و تسريع در دسترسي جامعه ورزش به پزشكان حاذق و خبره مستقر در شهرستان در تخصص هاي مختلف در زمينه كسب آگاهي هر چه بيشتر از آسيب هاي ورزشي و راه پيشگيري و مقابله با آنها و داشتن تني سالم و روح و رواني شاد و آرام از اين هفته ، پزشكان متخصص بين شركت كنندگان آمده و مباحث و دانستنيهاي علمي و فني و تخصصي خود را در اختيار شركت كنندگان قرار دادند؛ كه در اولين گام دكتر آرش اميني جراح و متخصص ارتوپدي در مورد انواع آسيب هاي ورزشي در حوزه تخصص خود از جمله آسيب هاي در رفتگي ، شكستگي و پارگي در دست و پا و بخش هاي مختلف از جمله كتف و شانه ، دست و گردن ، پا ، زانو ، مچ پا و ... پرداخت و راه هاي كاهش اين آسيب ها و داشتن شرايط لازم جهت ورزش بهتر را مرور و بررسي نمودند.

قابل ذكر است، در اين جلسه دكتر خضر خليلي رييس هييت پزشكي ورزشي دشتستان نويد روزهاي خوبي را براي توسعه سلامتي در ورزش به ورزشكاران دادند و از همكاري و تعامل بسيار خوب و سازنده اين هييت با هييت ورزشهاي همگاني دشتستان در اجراي برنامه هاي مشترك تشكر و قدرداني نمودند .

یوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان نيز در بخش پاياني ضمن تشكر از عوامل برگزاري دوره و حضور دكتر اميني و دكتر خليلي و شركت كنندگان ، به ادامه دوره هاي آموزشي در سالجاري به فراخور نياز جامعه ورزش و با حضور اساتيد برجسته كشور و استان تاكيد نمود و اظهار داشت رشد و توسعه سطح علمي و افزايش آگاهي و دانش مربيان ورزشي را در حوزه هاي مختلف از اساسي ترين اهداف خود در اين هييت برشمردند.

 

 

عکاس :سیده ریحانه دباغ

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان