طراحی سایت
تاريخ انتشار: 01 شهريور 1397 - 15:42
چهارمین هفته از دوره عمومی کمک های اولیه

 دات نیوز؛ چهارمین جلسه از دوره عمومی کمک های اولیه پنج شنبه یک شهریور ماه در پژوهشسرای متقین برگزار شد.

 بابرگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از عوامل اجرایی به کار خود پایان داد

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی دشتستان، چهارمین جلسه از دوره عمومی کمک های اولیه پنج شنبه یک شهریور ماه در پژوهشسرای متقین برگزار شد.

این دوره با همت و تلاش هیئت  ورزش های همگانی دشتستان و با مساعدت و همیاری جمعیت هلال احمر، هییت پزشکی ورزشی و اداره ورزش و جوانان  دشتستان از تاریخ 11 مرداد ماه به مدت 4 جلسه (پنج شنبه  هر هفته) آغاز گردیدو در 1 شهریور ماه به اتمام رسید.

در چهارمین هفته از آموزش دوره عمومی کمک های اولیه، فرهاد شبانکاره و نصرالله حسن زاده مدرسان این دوره، با توجه مروری به گذشته و بیان مباحث جدید درباره نحوه پانسمان، آﻣﻮزش ﺑﺎﻧﺪاژ ﻋﻀﻮ آﺳﯿﺐ دﯾﺪه و شوک ها به صورت تئوری و عملی آموزش دادند.

 

یوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان نیز در بخش پایانی ضمن تشکر از عوامل برگزاری دوره كه با تلاش و زحمات خود شرايط خوبي را براي شركت كنندگان در اين ٤ هفته فراهم نمودند و زمينه ساز يك بستر مناسب براي ارتقاء سطح علمي ورزشكاران بودند.

اطمينان همچنين از حضور منظم و منسجم شركت كنندگان كه هر هفته با دقت و مشاركت در مباحث، سبب پربار بودن هر چه بيشتر سطح كلاس بودند تشكر نمود .

در پایان، نيز از سطح علمي مدرس دوره و نحوه بيان و آرامش و استفاده از روش هاي نوين آموزشي در انتقال مفاهيم به شركت كنندگان خاص تقدير نمود و نويد ادامه روند رو به رشد فعاليت هاي هييت در امر برگزاري دوره هاي كاربردي ورزشي را جهت اهالي ورزش با كيفيت بالاتر در سالجاري دادند.

اين دوره با برگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از عوامل اجرایی توسط هييت ورزشهاي همگاني دشتستان به کار خود پایان داد.

 

شايان ذكر است به گواه غالب شركت كنندگان و اساتيد ، اين دوره يكي از بهترين دوره هاي بود كه به جهت آموزش ورزشكاران و آشنايي با كمك هاي اوليه در يك فضاي خيلي خوب و با استفاده از تجهيزات به روز و به صورت تئوري و عملي توسط هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با همكاري و مشاركت جمعيت هلال احمر ، هييت پزشكي ورزشي و اداره ورزش دشتستان طي ٤ هفته و با حضور حدود ١٢٠ شركت كننده آقا و خانم در شهر برازجان برگزار گرديد كه جا دارد يه خدا قوت و تقدير خاص به عوامل برگزاري اين دوره بسيار مفيد عرض نماييم .

 

 

 

عکاس: سیده ریحانه دباغ
 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان