طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 شهريور 1397 - 05:44
هفته دولت و افتتاح کارگزارى تامین اجتماعى شعبه برازجان؛

دات نیوز؛ همزمان با هفته دولت، کارگزارى تامین اجتماعى شعبه برازجان افتتاح شد.

 خسروانى: حرمت مردم خط قرمز ماست

به گزارش روابط عمومى اداره کل تامین اجتماعى استان بوشهر؛ مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر در آئین افتتاح کارگزارى رسمى تامین اجتماعى شعبه برازجان گفت: با پیگیرى هاى صورت گرفته، سازمان تامین اجتماعى بمنظور خدمات دهى بهتر و شایسته تر و کاهش حجم مراجعین به شعبه برازجان که یکى از شلوغ ترین شعب استان است، چندى قبل، مجوز ایجاد کارگزارى رسمى این شعبه را صادر نمود.


یونس خسروانى اظهار داشت: این کارگزارى در سریع ترین زمان ممکن و در بهترین نقطه شهر برازجان راه اندازى شده و امروز با حضور مسئولان محلى برازجان افتتاح گردید تا منبعد بخشى از خدمات سازمان در این محل و بصورت رایگان به شهروندان شریف برازجان و دشتستان ارایه شود.


وى افزود: در حال حاضر به طور مستقیم شش نفر از نیروهاى جوان و تحصیلکرده از همین شهرستان در این کارگاه مشغول بکار شده اند و بعد از واگذارى بخش دیگرى از خدمات سازمان به این کارگزارى، تعداد دیگرى از جوانان این شهرستان در این مرکز اشتغال بکار خواهند داشت.
مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر با بیان اینکه هدف سازمان تامین اجتماعى از واگذارى خدمات به بخش خصوصى و کارگزارى ها، افزایش سرعت و کیفیت خدمت به مردم و مخاطبان سازمان است، تاکید کرد؛ حرمت مردم، خط قرمز ما است و رئیس و کارکنان کارگزارى هاى تامین اجتماعى استان باید بصورت شبانه روزى و به بهترین وجه ممکن، آماده خدمات دهى به مخاطبان سازمان باشند.


گفتنى است، کارگزارى رسمى تامین اجتماعى شعبه برازجان (به شماره ٢٧٢) بعنوان هفتمین کارگزارى تامین اجتماعى در استان، همزمان با هفته دولت و با حضور مدیران تامین اجتماعى استان، رئیس و اعضاى شوراى اسلامى شهر برازجان و تعدادى از مسئولان محلى شهرستان دشتستان افتتاح شد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان