طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 شهريور 1397 - 20:38
همایش بزرگ بسیج اصناف با محوریت اقتصاد مقاومتی در شرایط جنگ اقتصادی

دات نیوز، همایش بزرگ بسیج اصناف با محوریت اقتصاد مقاومتی در شرایط جنگ اقتصادی یکشنبه 4شهریورماه، ساعت 9صبح به همت اداره بسیج اصناف و اتاق اصناف دشتستان و اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان در سالن امام خمینی (ره)برگزار گردید.

به گزارش دات نیوز- ریحانه دباغ؛ همایش بزرگ بسیج اصناف با محوریت اقتصاد مقاومتی در شرایط جنگ اقتصادی یکشنبه 4شهریور ماه ساعت 9صبح به همت اداره بسیج اصناف و اتاق اصناف دشتستان و اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان در سالن امام خمینی (ره)برگزار گردید.

سرهنگ سید  ایوب موسوی  فرمانده بسیج اصناف دشتستان، ضمن عرض خیر مقدم خدمت مسئولین و افراد حاضر در همایش بزرگ و با اشاره به سالروز شهادت حاج مهدی عراقی که از بازاریان متدین و انقلابی تهران گفت: در سال 94، 95، 96 حوزه برتر در جشنواره مالک اشتر بوده ایم.

موسوی خاطر نشان کرد: بسیج یعنی ایجاد اتحاد برای توسعه سرزمین اسلامی.

 

در ادامه روح الله اسماعیلی رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان گفت: اصناف یکی از بزرگی نماد مدنی ما می باشد .

اسماعیلی در ادامه افزود: اگر به طور میانگین به ازای هر واحد صنفی یک خانوار را چهارنفر در نظر گرفته شود به طور مستقیم و با توجه به ظرفیت شهرستان 40هزار نفر از طریق اصناف امرار معاش صورت می گیرد.

ایشان خاطر نشان کرد: در هر واحد صنفی حداقل یک نفر با واسطه در واحد صنفی ما اشتغال دارد و می توان به جرات گفت 80هزار نفر از جمعیت شهرستان از طریق اصناف امرار معاش صورت گرفته است که یک سوم جمعیت شهرستان می باشد.

رئیس اتاق اصناف دشتستان با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و رکود حاکم در بازار گفت: نبود ثبات، کسبه و بازاریان را با مشکلات زیادی مواجه نموده است.

 

عکاس: سجاد برازجانی

 

 نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان