طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 مهر 1397 - 10:15
هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان

دات نیوز؛ نشست صميمانه اي بين مربيان در حال فعاليت در سالن ورزشي بانوان برازجان به منظور هماهنگي هر چه بيشتر جهت فعاليت ورزشكاران رشته هاي زير مجموعه كميته هاي هييت ورزش همگاني با حضور حدود ٢٠ مربي، ساعت ١٩ چهارشنبه شب ٩٧/٠٧/١٨ در محل دفتر هييت ورزشهاي همگاني دشتستان،برگزار شد.

برگزاری نشست هم انديشي مربيان سالن بانوان (عکس)

به گزارش دات نیوز و به نقل از رابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان؛ نشست صميمانه اي بين مربيان در حال فعاليت در سالن ورزشي بانوان برازجان به منظور هماهنگي هر چه بيشتر جهت فعاليت ورزشكاران رشته هاي زير مجموعه كميته هاي هييت ورزش همگاني با حضور حدود ٢٠ مربي، ساعت ١٩ چهارشنبه شب ٩٧/٠٧/١٨ در محل دفتر هييت ورزشهاي همگاني دشتستان،برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه يوسف اطمينان، رييس هييت ورزش همگاني دشتستان ضمن خير مقدم و تشكر از حضور مربيان، تلاش ها و مجاهدت هاي خالصانه آنها را در جهت پويايي و رشد سطح علمي ورزشكاران و كمك به تحرك و ايجاد نشاط هر چه بيشتر مردم و جامعه را قابل تقدير دانست و به برنامه ها و سياست هاي اين هييت در بخش آموزش و بخصوص همگاني نمودن ورزش در سطح جامعه اشاره نمود.

ايشان همچنين به داشتن بيمه ورزشكاران در تمامي اوقات كار سالن تاكيد نمود و مربيان را به حضور در دوره هاي آموزشي و ارتقا سطح علمي و نيز سمينارها و كارگاه هاي بازآموزي جهت به روز نمودن دانش خود توصيه و سفارش نمود.

در ادامه مربيان حاضر به بيان نقطه نظرات، پيشنهادات و مسائل و مشكلات رشته هاي خود پرداختند.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان