طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 مهر 1397 - 21:24
هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان

دات نیوز، نشست هماهنگی مسئولان  برگزاری همایش بزرگ ورزش، سلامتی، خانواده  دوشنبه شب 97/07/30 ساعت 20:30 در دفتر هیئت ورزش های همگانی دشتستان برازجان برگزارشد.

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی دشتستان؛  نشست هماهنگی مسئولان  برگزاری همایش بزرگ ورزش، سلامتی، خانواده  دوشنبه شب 97/07/30 ساعت 20:30 در دفتر هیئت ورزش های همگانی دشتستان برازجان برگزارشد.

در این نشست، مسئولین هیئت همگانی اسکیت، ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی، هیئت پزشکی ورزشی، مسئول فرهنگی ورزشی، اجتماعی شهرداری برازجان، قائم مقام هیئت  امنای مسجد امام علی حضور داشتند.

 

در ابتدای جلسه یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش همگانی دشتستان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت در پیش بودن اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان، به ارئه  گزارشی از روند  برنامه ریزی  و اقدامات  انجام شده  برای برگزاری همایش پرداخت.

اطمینان در ادامه افزود: در این همایش چندین برنامه های ویژه طراحی شده است و با همکاری  و همراهی هیئت ها، در مسیر جاده سلامت در بلوار غدیر همایش بزرگ  دوچرخه سواری، اسکیت  و پیاده روی خانوادگی و عمومی به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی  در روز پنج شنبه 97/08/03  از ساعت 19 الی 21  خواهیم داشت که در این مسیرایستگاه های  سلامت توسط هیئت پزشکی ورزشی، ایستگاه نقاشی توسط هیئت ورزش روستایی و همگانی  برای مردم  و کودکان  پیش بینی شده است.

ایشان هدف از برگزاری این همایش  را مشارکت  هرچه بیشتر خانواده ها  و اقشار مختلف مردم  در فعالیت های ورزشی و افزایش سلامتی و نشاط جامعه اعلام نمود.

در  این نشست کلیه مسئولین، در برگزاری شایسته این همایش و ایجاد فضای بانشاط  در راستای تعمیم ورزش های همگانی و اعتلای سطح سلامت جسمی و روحی جامعه تاکید کردند.

 

یوسف اطمینان  دبیر برگزاری  این همایش خاطر نشان کرد: برای اولین بار قرار است از ظرفیت جاده سلامت برای اجرای رشته های اسکیت، دوچرخه سواری و پیاده روی به صورت همزمان استفاده شود که جا دارد  از زحمات مجموعه پویا شهرداری و شورای شهر برازجان برای ایجاد این زیر ساخت و مسیر سلامت و تندرستی که در راستای افزایش مشارکت های مردم در فعالیت های ورزش همگانی است، به صورت خاص و ویژه تشکر نمود.

 

در این جلسه، حاضرین نقطه نظرات و طرح و ایده های خود را جهت برگزاری هر چه بهتر همایش بیان نمودند.

 

اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی، آماده سازی جایگاه و برگزاری مراسم پایانی همایش، تهیه جوایز و نحوه قرعه کشی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

 

شایان ذکر است همایش بزرگ ورزش، سلامتی ، خانواده  روز پنج شنبه 97/08/03 ساعت 19 با برگزاری همزمان  رشته های اسکیت، دوچرخه سواری و  پیاده روی از ابتدا تا انتها جاده سلامت برازجان برگزار خواهد شد.نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان