طراحی سایت
تاريخ انتشار: 10 آبان 1397 - 13:10

دات نیوز، به همت و تلاش هييت ورزش هاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت اداره ورزش و جوانان و با مجوز فدراسيون، کارگاه آموزشي کار با دستگاه هاي تناسب اندام ویژه بانوان پنج شنبه ٩٧/٠٨/١٠ ساعت 8صبح در باشگاه پارسیس برازجان برگزار شد.


به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی؛ به همت و تلاش هييت ورزش هاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت اداره ورزش و جوانان و با مجوز فدراسيون، کارگاه آموزشي کار با دستگاه هاي تناسب اندام ویژه بانوان پنج شنبه ٩٧/٠٨/١٠ ساعت ٨صبح در باشگاه پارسیس برازجان برگزار شد.

اين دوره با حضور ٣٥ نفر از مربيان بانوان و با تدريس دکتر فخر السادات هاشمی به مدت ٤ روز ادامه خواهد داشت.

يوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان؛ در آيين افتتاحيه اين دوره ضمن خيرمقدم به شركت كنندگان و مدرس دوره، از مساعدت و همكاري ارزنده اداره ورزش و جوانان و مديريت باشگاه پارسيس در برگزاري اين دوره تشكر و قدرداني نمود.

اطمینان اظهار داشت:  شهرستان دشتستان در عرصه دوره ها و كلاس هاي آموزشي رشته هاي ورزشي زير مجموعه هييت همگاني يكي از قطب هاي اصلي در زمينه آموزش و تربيت و پرورش مربيان دوره ديده و فراگيران دانش و علم روز ورزشي مي باشد و جا دارد از حسن اعتماد و حمايت و مساعدت هييت ورزش هاي همگاني استان بوشهر ويژه تشكر نموده و از نگاه بسيار ارزنده مديريت و همه همكاران ارزشمند اين هييت به نيكي ياد نمود كه همواره با اشتياق و با همراهي خوب در برگزاري اين دوره ها يار و ياور ما بوده اند.

ايشان آموزش را از اولويت هاي اصلي برنامه هاي اين هييت بر شمرد و تاكيد نمود؛ جهت ارتقا سطح دانش و علم مربيان و عوامل زير مجموعه از هيچ تلاشي فروگذاري نخواهيم كرد و در مدت باقي مانده از سال جاري نيز دوره هاي آموزشي بسيار خوب ديگري نيز در دستور كار داريم كه به مرور آن ها را اجرا خواهيم نمود.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان