کد خبر: 6707 ، سرويس: اخبار ویژه استان بوشهر
تاريخ انتشار: 10 آبان 1397 - 13:10
برگزاری کارگاه آموزشي کار با دستگاه هاي تناسب اندام ویژه بانوان

دات نیوز، به همت و تلاش هييت ورزش هاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت اداره ورزش و جوانان و با مجوز فدراسيون، کارگاه آموزشي کار با دستگاه هاي تناسب اندام ویژه بانوان پنج شنبه ٩٧/٠٨/١٠ ساعت 8صبح در باشگاه پارسیس برازجان برگزار شد.


به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی؛ به همت و تلاش هييت ورزش هاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت اداره ورزش و جوانان و با مجوز فدراسيون، کارگاه آموزشي کار با دستگاه هاي تناسب اندام ویژه بانوان پنج شنبه ٩٧/٠٨/١٠ ساعت ٨صبح در باشگاه پارسیس برازجان برگزار شد.

اين دوره با حضور ٣٥ نفر از مربيان بانوان و با تدريس دکتر فخر السادات هاشمی به مدت ٤ روز ادامه خواهد داشت.

يوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان؛ در آيين افتتاحيه اين دوره ضمن خيرمقدم به شركت كنندگان و مدرس دوره، از مساعدت و همكاري ارزنده اداره ورزش و جوانان و مديريت باشگاه پارسيس در برگزاري اين دوره تشكر و قدرداني نمود.

اطمینان اظهار داشت:  شهرستان دشتستان در عرصه دوره ها و كلاس هاي آموزشي رشته هاي ورزشي زير مجموعه هييت همگاني يكي از قطب هاي اصلي در زمينه آموزش و تربيت و پرورش مربيان دوره ديده و فراگيران دانش و علم روز ورزشي مي باشد و جا دارد از حسن اعتماد و حمايت و مساعدت هييت ورزش هاي همگاني استان بوشهر ويژه تشكر نموده و از نگاه بسيار ارزنده مديريت و همه همكاران ارزشمند اين هييت به نيكي ياد نمود كه همواره با اشتياق و با همراهي خوب در برگزاري اين دوره ها يار و ياور ما بوده اند.

ايشان آموزش را از اولويت هاي اصلي برنامه هاي اين هييت بر شمرد و تاكيد نمود؛ جهت ارتقا سطح دانش و علم مربيان و عوامل زير مجموعه از هيچ تلاشي فروگذاري نخواهيم كرد و در مدت باقي مانده از سال جاري نيز دوره هاي آموزشي بسيار خوب ديگري نيز در دستور كار داريم كه به مرور آن ها را اجرا خواهيم نمود.

 

لينک خبر:
http://www.datnews.ir/fa/posts/6707