طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آبان 1397 - 06:37
بیانیه کمیته فرهنگیان حزب اعتماد ملی

دات نیوز؛ در پی برخی بی اخلاقی های صورت گرفته، کمیته فرهنگیان حزب اعتماد ملی استان بوشهر در حمایت از مدیرکل آموزش و پرورش استان بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

 

 

بازیچه ی مدعیان دروغین اصلاح طلب نشویم

به نام حضرت دوست


آموزش وپرورش رکن اصلی پیشرفت هر کشوری بوده و هر نوع غفلت، اشتباه و کم کاری و...در آن میتواند آینده ی یک کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

برکسی پوشیده نیست که، آموزش وپرورش در ایران دچار مشکلات بسیاری بوده و کارکنان این عرصه چه نیروهای صف و چه نیروهای ستاد از وضع موجود گله مندند.

 

در استان ما بوشهر اما، آنچه که باعث امید ودلگرمی فرهنگیان و سایرکارکنان در آموزش و پرورش گردیده است، وجود انسانی متعهد، متخصص و به تمام معنی شایسته در راس نظام آموزش وپرورش استان می باشد.

 

مدیرکل محترم آقای ناصر کرمی در کنار ویژگی های بارز شخصیتی چون پاکدستی، صبور بودن، متانت، خوش خلقی و... پله های ارتقاء در سیستم را نیز یکی یکی پیموده و با کسب تخصص لازم به این جایگاه رسیده است و شکی نیست که همین ویژگی ها زمینه ساز موفقیت های کم نظیر ـ که مجال ذکر نیست ـ بوده است.

 

رقابت های سیاسی میان اشخاص، احزاب و گروههای سیاسی اصلاح طلب و همفکر نباید، تخریب بهترین مدیران همفکر را به دنبال داشته باشد!!!

بعضی از اصلاح طلبان را چه شده است که اینچنین بازیچه ی مدعیان دروغین اصلاح طلبی گردیده و به خودسوزی مشغول شده اند؟؟

به هوش باشیم که  عده ای به دنبال اصلاحات زدایی از چرخه مدیران می باشند و با کنار گذاشتن مدیران همفکر، فرش قرمز برای اصلاح طلبی دیگر، شاید پهن نشود.

 

 

 

کمیته فرهنگیان

حزب اعتماد ملی استان بوشهر

 

 

آبان ماه نودوهفت

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان