طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 آبان 1397 - 04:55
بازدید اعضای شورای شهر از پارکینگ موتوری +عکس

دات نیوز؛ پس از رايزني ها و نشست ها و بازديد هاي اطراف بازار، براي رفاه هرچه بيشتر مردم پاركينگ موتوري و سرويس بهداتش احداث گرديد.

وحيد مصدق: پاركينگ موتوري بازار روز براي رفاه هرچه بيشتر مردم احداث گرديد.

به گزارش دات نیوز، دیروز ظهر 14 آبان ماه برخی از اعضای شورای شهر بر را جان از پارکینگ احداث شده در بازار روز بازدید کردند.

 

بنا به این گزارش، وحيد مصدق اعلام كرد: پس از بکارگیری بخش خصوصی دربازار و ساماندهی بازار روز تصميم گرفتيم جهت تردد آسانتر مردم و تزريق احساس امنيت براي وسيله نقليه آنها اين پاركينگ موتوري را احداث كنيم که پس از رايزني ها، نشست ها و بازديد هاي اطراف بازار، براي رفاه هرچه بيشتر مردم پاركينگ موتوري و سرويس بهداشتی احداث گرديد.

 

 

بدین ترتیب بارایزنی ها و با نشست ها و بازدیدها متفاوتی اطراف بازار روز برآن شدیم تانزدیک ترین مکان نسبت به محل خرید مردم راجهت این امر پیداواختصاص بدهیم که درنهایت مکان فعلی انتخاب شد.

 

اقدامات زیادی هم به جهت ساماندهی دست فروشان انجام دادیم.نشست ها و بازدیدهای فراوانی انجام شد ازمالکین املاکی دعوت بعمل آمد برای استقراردستفروشان درراستای ساماندهی بازار اما توافق نهایی هنوزحاصل نشده است.

 

 

احداث سرویس بهداشتی دربازار روز یکی ازخواسته های کسبه ها و مردم بود که درکناراین پارکینگ درراستای رفاه بیشتر مردم تعریف شد.

 

حمایت شهردار و بالاخص مهندس برزگر دراین قضایا بسیار پررنگ بود.ضمنأ جناب سرهنگ رضوی و سرگردشجاعی هم دراین خصوص بینهایت همکاری نمودند.

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
رحمان بشیری 7 ماه قبل گفت:
درود بر جناب مصدق،واقعا دستت درد نکنه از حمایتتون از مشکلات بازار،تشکر
ه 7 ماه قبل گفت:
درودبر شما آقای مصدق
طرح ساماندهی بازار روز برازجان و یکی از مشکلات شهروندان عزیز برازجانی بوده که با تلاش و پشت کار جنابعالی این طرح هم با موفقیت کامل به سرانجام رساندید ممنونم و تشکر وپژه به عمل می آوریم واحداث پارکینگ و سرویس بهداشتی ریگان برای عموم مردم برازجان تقدیر به عمل میاوریم...
تشکر ویژه ازجناب آقای مصدق وکلیه دستنکاران به عمل میاوریم .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان