طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 آبان 1397 - 07:07
با عکاسی بهار فتحی و فاطمه جمالی؛

دات نیوز؛ جشن رونمایی از 26 کتاب چاپ شده سال همراه با تقدیر از نویسنده دشتستانی مرتضی انوشه برگزار شد.

به گزارش دات نیوز، به همت انجمن اهل قلم اداره فرهنگ و ارشاد دشتستان و شهرداری برازجان، سه شنبه 29 آبان جشن رونمایی از کتابهای چاپ شده در دشتستان برگزار شد.

بنا به این گزارش و به نقل از دیار جنوب، محمد حسین زندویان ضمن تبریک محمد حسین زندویان ابراز داشت: از اینکه فردا در وزارت ارشاد از خانم مهدی زاده نویسنده دشتستانی که رتبه اول را کسب کرده تقدیر شود برایم افتخار بزرگی است.

وی اضافه کرد: باید فرهنگ کتاب خوانی را بین خانواده ها ترویج بدهیم و والدین باید در این فرهنگ سازی کمک کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان گفت: مطالعه به ما دانش فرهنگ و درک آن را میدهد و امروزه هر مطالعه ای می تواند سطح فرهنگ ما را نسبت به جامعه بالا ببرد.

بنا به این گزارش، اسفندیار فتحی، مسئول انجمن اهل قلم برازجان در این مراسم گفت: امیدوارم دشتستان با توجه به پتانسیلی که دارد امسال بعنوان پایتخت کتاب برگزیده شود.

وی اضافه کرد: کتابهایی که رونمایی می شوند از هفته کتاب سال گذشته تا این زمان چاپ شده اند که متاسفانه نسبت به سال گذشته کاهش بسیاری داشته است.

فتحی ضمن درخواست از مسئولین در رسیدگی و حمایت از نویسندگان گفت: با وجودیکه شهرداری برازجان بعد از چاپ تعدادی از کتابها را خریداری میکند ولی آنها نیازمند توجه و حمایت بیشتر از طرف مسئولین هستند.

 

در این مراسم چند تن از نویسندگان به بیان توضیحات و مشکلات خود پرداختند و از نویسندگان آثار جدید تجلیل بعمل آمد.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان