طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آذر 1397 - 17:06
اعضای شورای شهر برازجان در حاشیه مراسم هفته بسیج:

دات نیوز؛ مصدق: به مناسبت هفته بسيج براي تكريم اين رويداد و از آنجا كه نام بسيج همراه با سادگي ست، مناسب ديديم بدون تشريفات خاص برخي از اعمال كه احيا گر بعضي از صفات زيباي بسيج است را اجرا كنيم.

دشتی: همواره از حامیان و خادمان این عزیزان شهرداری در عرصه های پاکبانی و فضای سبز بوده و هستم و همه تلاشم را در جهت رفع مشکلات این عزیزان قدرتمند تر از گذشته به کار خواهم بست.

 عمران و آبادی، گسترش علم و دانش و زنده نگه داشتن یاد شهدا از وظایف هر فرد بسیجی/ پیگیر احداث بوستان کتاب و بلوار نویسندگان هستیم

به گزارش دات نیوز، امروز سه شنبه ششم آذر، به مناسبت هفته بسیج، وحید مصدق و هادی دشتی از اعضای شورای شهر برازجان به همراه  مهدی فرامرزی ریاست مرکز فنی و حرفه ای و جماعتی فرمانده بسیج کل اداره جات، به همراه مهندس محمدرضا کوهکن رئیس اداره فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری در مراسمی ساده و به دور از تشریفات هفته بسیج را گرامی داشتند.

بنا به این گزارش، این مراسم با تجدید میثاق اعضا شورا و همراهان با شهدای گمنام شهر برازجان آغاز شد. سپس اعضا با کاشت نهال در مقبره شهدای گمنام و اهداء کتاب به کتابخانه شهید بهشتی این گرامی داشت را به پایان رساندند.


وحید مصدق عضو شورای شهر برازجان گفت: به مناسبت هفته بسيج براي تكريم اين رويداد و از آنجا كه نام بسيج همراه با سادگي ست، مناسب ديديم بدون تشريفات خاص برخي از اعمال كه احيا گر بعضي از صفات زيباي بسيج است را اجرا كنيم. در این مراسم دانش آموزان نیز شرکت کردند و هدف ما از این کار توجه هرچه بیشتر به آموزش ارزش های انقلاب به دانش آموزان بود.

 

ایشان افزود: اهداي كتاب، كاشت نهال و تجديد ميثاق با شهدا به سبب تلاش براي افزايش جايگاه علمي شهرمان، كاشت نهال در شهداي گمنام به منظور تلاش بيشتر براي عمران و آبادي شهر و تجديد ميثاق با شهدا به منظور زنده نگه داشتن يا و خاطره آنان وظيفه هر بسيجي است كه مي بايست سرلوحه تمام افراد و مسئولين قرار گيرد. استفاده هرچه بیشتراز ظرفیتها و پتاسیل های بسیج در بحث مدیریت شهری جهت ساختن شهری آبادتر و ارائه خدمات باکیفیت تر در زمان کوتاهتری همراه با هزینه های کمتر می بایست مورد توجه قرار گیرد.

 

این عضو شورا یادآور شد: اگر مدیران و مسؤلان شهر قصد خدمت به مردم را دارند باید روحیه و تفکر بسیجی را در خودشان بیش از پیش تقویت نمایند چراکه تنها در میدان عمل است که می شود رضای خدا و مردم را بدست آورد. ما نیز به سهم خودمان آماده ی ترویج فرهنگ بسیج درکنار دیگرنهادها هستیم و از همه مردم شهر ميخواهيم تا در اين راه همراه و ياورمان باشند. 

 

وحید مصدق همچنین ادامه داد: بسیجیان پرچم دار عزت وسر بلندي مسلمين و سپر حوادث كشورند و بسیج در این هفته خلاصه نمی شود چراکه هر روز، روز بسیج است. 


در حاشیه مراسم کاشت نهال هادی دشتی و وحید مصدق با برخی از خادمان شهرداری در عرصه فضای سبز دیدار کردند و هادی دشتی، ریاست کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر برازجان گفت: همواره از حامیان و خادمان این عزیزان شهرداری در عرصه های پاکبانی و فضای سبز بوده و هستم و همه تلاشم را در جهت رفع مشکلات این عزیزان قدرتمند تر از گذشته به کار خواهم بست.

دشتی همچنین افزود: زحمات این عزیزان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد و جهت رضایت آنان باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد چراکه اگر رضایت این عزیزان بیش از قبل جلب شود روحیه و بهره وری آنان به میزان بسیار بالایی افزایش خواهد یافت آنهم در شرایطی که این عزیزان کمترین توقع را از مدیران بالادستی خود دارند.

 

حاضرین در مراسم همچنین برای اهداء کتاب راهی کتابخانه شهید بهشتی شدند وضمن دیدار با آقای عباسی ریاست کتابخانه های شهرستان دشتستان از آمادگی شورای شهر در جهت هر گونه همکاری با کتابخانه های شهر برازجان خبر دادند.

وحید مصدق در این دیدار اعلام کرد درجهت تکریم کتاب و کتابخانه به دنبال احداث بوستان کتاب و بلوار نویسندگان هستیم. در آخر حاضرین چند جلد کتاب را به کتابخانه شهید بهشتی اهداء کردند.

مرتبط:

نظرات کاربران
همشهری 5 ماه قبل گفت:
سلام

یاد لباس های ساده و خاکی روزهای سخت , روزهای جنگ و همدلی

سپاس از جناب مصدق و دشتی که در عین سادگی هفته بسیج را گرامی داشتند .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان