طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آذر 1397 - 20:15

دات نیوز؛  ششمین دوره تئوری مربیگری درجه سه به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان و باهمکاری و مساعدت اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال دوشنبه 97/9/5 ساعت 8صبح در مجموعه هیئت فوتبال دشتستان برگزار شد.

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی دشتستان؛ ششمین دوره تئوری مربیگری درجه سه به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان و باهمکاری و مساعدت اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال دوشنبه 97/9/5 ساعت 8صبح در مجموعه هیئت فوتبال دشتستان برگزار شد.

دوره مربیگری تئوری درجه سه با تدریس مرضیه ریاستی و بهشته ریاستی و ظهراب زنده باد آغاز شد؛ و به همراه دیگر اساتید 3روز ادامه خواهد داشت.

در ابتدا یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و مدرس دوره از مساعدت و همکاری بسیار ارزنده اداره ورزش و جوانان دشتستان و هیئت فوتبال در برگزاری این دوره، تشکر و قدردانی نمود. اطمینان با اشاره به هدف از برگزاری این دوره گفت: مدرک تئوری مربیگری پیش نیاز شرکت در کلیه دوره های عملی مربیگری درجه سه می باشد و مدت آن سه سال است. وی در ادامه افزود: جمعه 97/9/9 راس ساعت 9:00 صبح در مجموعه هیئت فوتبال دشتستان آزمون این دوره برگزار خواهد شد.

 نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان