طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 آذر 1397 - 08:43
جلسه مطبوعاتی و تشریح برنامه های باشگاه +عکس

دات نیوز؛ تیم هندبال ستارگان دشتستان با شعار «دشتستان یک صدا، سفر به لیگ برتر» کار خود را شروع کرد.

به گزارش دات نیوز، دیروز یازدهم آذرماه، جلسه مدیریت، کادر فنی و عوامل باشگاه ستارگان دشتستان در سالن اجتماعات مجموعه شهید شاهینی برازجان با اصحاب رسانه برگزار شد.


بنا به این گزارش، مهدی بهبهانی مدیر باشگاه ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه گفت: باشگاه ستارگان دشتستان در سال ۹۶ حدود ۷۰۰ نفر ورزشگار سازمان یافته در درون خود جای داد که در نوع خود کار بسیار بزرگی می باشد و این کار میسر نمی شد مگر با همت همه ی عوامل این باشگاه.

وی افزود: در استان دو باشگاه پارس جنوبی و ستارگان دشتستان به عنوان برترینها انتخاب شدند که به خاطر انسجام و برنامه ریزی های این باشگاه بوده است که هیت مدیره و سرپرستان مجموعه ها انجام داده اند.


 رضا عباسی سر مربی هندبال باشگاه ستارگان دشتستان نیز با بیان اینکه در سال گذشته این تیم فق با اختلاف یک گل نتوانست به لیگ برتر صعود کند گفت: امسال جدا از تمامی مشکلاتی که داریم اما همت بالای بازیکنان و حضور ارزشمند بسیاری از بازیکنانی که در کل کشور شناخته شده هستند، عزم خود را جزم کرده ایم که به تمامی مردم دشتستان صعود به لیگ برتر را هدیه دهیم که شعار تیم را نیز «دشتستان یک صدا، سفر به لیگ برتر» انتخاب کرده ایم.

عباسی در ادامه خواستار توجه بیشتر مسئولین به این تیم و حضور مردم در کنار آن افزود: مخارج این فصل 200 میلیون تومان برآورد شده است که شورای شهر مبلغ 50 میلیون تومان را برای باشگاه تصویب نموده که هم اکنون مصوبه در فرمانداری می باشد و امیدواریم مشکلات مالی این تیم حل شود.


امید سه کناری، بازیکن ملی پوشی که با امضا قرارداد سفید امسال در تیم ستارگان دشتستان حضور دارد، در خصوص اماده سازی تیم هندبال اظهار داشت: طی دو ماهی که با تمرینات بدنسازی خود را اماده ساختیم امیدواریم بازیهای خوبی برگزار کنیم و با اقتدار بتونیم به مسابقات لیک گشوری صعود کنیم.

سه کناری هدفش از پیوستن به این تیم را درحالی که می توانست در بهترین تیم های کشور حضور داشته باشد، متفاوت بودن باشگاه ستارگان و کمک به ورزش شهر خود دانست که با توجه به تجربیاتی که در این سالها کسب نموده است بتواند در این تیم مثمر ثمر واقع شود.

 

شایان ذکر است اولین مسابقه این تیم قرار است 97/9/22 در سالن  امام خمینی برازجان برگزار شود .

 

پایگاه خبری ـ تحلیلی «دات نیوز» آرزوی موفقیت برای این تیم ارزشمند استان را دارد.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان