طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 آذر 1397 - 18:44
بازی ستارگان دشتستان و هیئت هندبال بوشهر +حاشیه و عکس

دات نیوز؛ ستارگان دشتستان که سال گذشته با حداقل امتیاز نتوانسته بودند سهمیه حضور در لیگ برتر کشور را کسب کنند، امسال با قدرت اولین بازی خود را آغاز کرده و در نیمه اول 19 بر 8 نتیجه را از آن خود کرده و نیمه دوم را نیز به همین شکل ادامه داده و در نهایت 30 بر 21 موفق به شکست تیم هیئت هندبال بوشهر شدند.

زلزله 30 ریشتری در لیگ دسته یک هندبال کشور

به گزارش دات نیوز، دیروز عصر پانزده آذر، اولین بازی از لیگ دسته یک هندبال کشور در سالن ورزشی امام خمینی برازجان بین دو تیم هیئت هندبال بوشهر و ستارگان دشتستان برگزار شد.

بنا به این گزارش، ستارگان دشتستان که سال گذشته با حداقل امتیاز نتوانسته بودند سهمیه حضور در لیگ برتر کشور را کسب کنند، امسال با قدرت اولین بازی خود را آغاز کرده و درحالی که نیمه اول 19 بر 8 نتیجه را از آن خود کرده بودند، نیمه دوم را نیز به همین شکل ادامه داده و در نهایت 30 بر 21 موفق به شکست تیم هیئت هندبال بوشهر شدند.

این برد هرچند می توانست بیشتر از اینها نیز گل داشته باشد اما زنگ خطری بود برای تیم هایی که مقابل ستارگان دشتستان به میدان خواهند آمد.

 

حاشیه ها:

1ـ حضور پرشور هواداران و در کنار آنها مسئولین شهرستان دشتستان به خصوص جواد لقمان زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و ناهید دشتی بخشدار بخش مرکزی نشان از این داشت که امسال مسئولین و مردم یک صدا خواهان صعود تیم ستارگان به لیگ برتر برای اولین بار در استان می باشند.

 

2ـ در حالی که سالهای گذشته هیچ منعی برای حضور بانوان به سالن جهت دیدن بازی وجود نداشت، ساعاتی قبل از بازی دیروز، بصورت ناگهانی خبرهایی مبنی بر منع حضور بانوان از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و هیئت هندبال این شهرستان در فضای مجازی منعکس شد که با اعلام حضور  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و خانم دشتی، این خبر به کما رفت.


3ـ خرابی اسکوربورد سالن ورزشی باعث شده بود که تماشاگران و بازیکنان از نتیجه لحظه به لحظه و زمان بازی اطلاعی نداشته باشند. این در حالی ست که این تابلوی امتیاز یکی از بهترین تابلوهایی ست که در سالن های کشور وجود دارد. 


4ـ بارش باران نشان داد که سقف سالن ورزشی سوراخ است و حتی در یکی از صحنه ها بازیکن تیم ستارگان دشتستان بخاطر خیسی سالن، زمین خورد.

در حین بازی یک نفر مرتب زمین بازی را خشک می کرد و همه ی این مشکلات در حالی ست که این سالن چند سال است در اختیار هیئت هندبال دشتستان قرار گرفته است ولی متاسفانه بازیکنان برای این بازی مهم باید با چنین مشکلاتی برخورد کنند.


 
 


 

 نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان