طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 آذر 1397 - 21:49
به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان

دات نیوز؛ کارگاه تی آر ایکس بانوان به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان دوشنبه 97/9/19 ساعت 9 صبح در باشگاه باران برگزار شد.

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی؛  کارگاه تی آر ایکس بانوان به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان دوشنبه 97/9/19 ساعت 9 صبح در باشگاه باران برگزار شد.

یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش های همگانی دشتستان ضمن خیرمقدم به تمامی شرکت کنندگان و مدرس دوره کارگاه تی آر ایکس بانوان از همکاری ارزشمند هیئت ورزش های همگانی بوشهر و اداره ورزش و جوانان دشتستان در برگزاری این دوره تشکر نمود.

اطمینان در ادامه افزود: در تی آر ایکس(TRX) سعی بر آن است تا با استفاده از وزن بدن، تعادل، انعطاف پذیری، استحکام و ثبات بدن و هم چنین چربی سوزی استفاده کرد.

وی گفت: تمرینات TRX علاوه بر افزایش میزان انرژی مصرفی، باعث می شود تا فرد از نظر تعادلی و هم چنین از نظر عضلانی در یک وضعیت مناسب و مطلوب قرار گیرد که در نهایت باعث سوق دادن فرد به یک شرایط فیزیکی ایده‌آل خواهد شد.

شایان ذکر است، دوره کارگاه تی آر ایکس بانوان، با تدریس لیلا غلامی آغاز شد و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت. این کارگاه آموزشی دارای 35شرکت کننده، مدت زمان این کارگاه از ساعت 9صبح الی 16عصر و با سرپرستی زهرا بهزادی و سیده ریحانه عسکری می باشد.

 

 اینستاگرام هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان

public_sport

 
نظرات کاربران
رزبنفش 9 ماه قبل گفت:
این دوره خیلی فشرده بودودوره چهارروزه سه روزه برگزارش کردید مشخصه به ورزشکارفشارواردمیشه ازلحاظ زمانی درست نبود این کارتون.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان