طراحی سایت
تاريخ انتشار: 03 دي 1397 - 20:02
در بازيد اعضاي شورا :

دات نیوز؛يكي از مشكلات اصلي محله كارگر وضعيت بسيار نامطلوب خيابان و كوچه هاست به طوري كه عبور و مرور را براي اين ساكنين سخت ودشوار كرده.

به گزارش دات نیوز؛ در ادامه بازديد هاي محله اي اعضاي شوراي اسلامي شهر برازجان، دوشنبه ٣ دي ماه، چهار نفر از اعضاي شوراي شهر جهت بازديد و نظارت به محله كارگر شهر برازجان رفتند. در اين بازديد هادي دشتي، وحید مصدق،خانم تنگستانی، خانم حسینی و مهندس جامعي حضور داشتند.

 

 

 

ساكنين محله كارگر با ابراز نارضايتي از وضع فعلي اين محل، اعلام كردند محله كارگر مظلوم واقع شده است و درخواست داريم به اين محله نيز همانند ديگر محلات رسيدگي كنيد. 

يكي از مشكلات اصلي محله كارگر وضعيت بسيار نامطلوب خيابان و كوچه هاست به طوري كه عبور و مرور را براي اين ساكنين سخت ودشوار كرده.
هادي دشتي به عنوان رياست كميسيون حقوقي و نظارت شورا اعلام كرد  شهرداري و شورا تمامي تلاش خود را براي حل اين مشكلات به كار خواهد گرفت. 
وحيد مصدق نايب رئيس كميسيون حقوقي ونظارت شوراي اسلامي شهر برازجان ضمن تشكر بابت انتقادات و عذر خواهي به دليل وضع فعلي بر پيشرفت و بهرمنده ي از امكانات تمامي محلات به طور يكسان و همگام تاكيد کرد. همچنين ایشان از ساكنين اين محله درخواست كرد تا يك نفر را براي ادامه پيگيري  به عنوان نماينده انتخاب  و به شورا معرفي كنند.
سركار خانم تنگستاني نيز به عنوان رياست كميسيون عمران و شهر سازي با بجا خواندن انتقادات ساكنين، شورا را برخواسته از مردم خواند و اعلام كرد شورا محله كارگر را تنها نخواهد گذاشت.
در انتها چهار تن از اعضاي شورا قول مساعد دادند كه حداقل دو الي سه خيابان اصلي محله كارگر تسطيح گردند و باقي مشكلات به صورت اولويت بندي شده مورد بررسي قرار خواهند گرفت.
برچسب ها:
شورا , شهرداری , کارگر

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان